Biržas

Kādu summu saņem kriptobiržas par monētu vai tokenu iekļaušanu savos sarakstos

Kriptovalūtu biržas

Kriptovalūtu tirgus dalībnieki apgalvo, ka kriptobiržas ņem ļoti augstu maksu par jaunu tokenu pievienošanu sarakstā. Pēc viņu teiktā minimālā maksa ir 50 tūkst. $, bet augšējais slieksnis var sasniegt arī līdz 1 miljonam $ atkarībā no biržas popularitātes.

Neraugoties uz neapmierinātību par tādu izvietošanas politiku,  konkrētas biržas netiek nosauktas. Biržas lielā mērā ietekmē tirgu, un no tām bieži vien ir atkarīgi dažādu projektu panākumi vai neveiksmes.

“Daudzas kripto platformas vēlas un vēlēsies iekļauties biržu sarakstos. Biržas – tā ir likviditāte, bet likviditāte – tā ir nauda – tur arī ir to spēks”, – teicis riska uzņēmuma Mangrove Partners partneris Maikls Džeksons.

Konsaltinga kompānijas Swiss Fintech vadītājs Olivers Busmans arī paudis savu neapmierinātību ar biržu politiku. Viņš piebilst, ka kvalitatīvai ICO organizēšanai nepieciešamas nopietnas finansiāli izmaksas (aptuveni 1 miljons $), un tostarp projektiem nāksies samaksāt vēl vienu miljonu par listingu. Viņaprāt tas nav godīgi, taču tāda ir pašreizējā realitāte.

Jāatzīmē, ka tokena pievienošana vienā no lielāko pasaules biržu sarakstā uzreiz veicina tā cenas pieaugumu. Tas notiek ne tikai tāpēc, ka tokeni ir pieejami jauniem investoriem, bet arī tāpēc, ka palielinās interese un uzticēšanās jaunajam projektam, jo daudzi domā, ka lielākās biržas sarakstā nepievieno nekvalitatīvas monētas.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top