Visas ziņas

Kriptomātu tirgus pieaugs līdz 184 milj. $

Kriptomātu tirgus pieaugs līdz 184 milj. $Pasaules kriptomātu  tirgus vidējais  līdzekļu apgrozījuma gada pieauguma temps (CAGR) palielināsies gandrīz par 47%, līdz 2024. gadam sasniedzot 183.779 milj. $.

Tādus datus pētnieki snieguši pārskatā ar nosaukumu “Kriptomātu tirgus: prognozes periodam no 2019. līdz 2024. gadam”, izanalizējot tirgus pašreizējās tendences, kas saistītas ar pieprasījumu, piedāvājumu un tirdzniecību.

Analīzē iekļauta detalizēta informācija par nozares attīstību, tendencēm, politiku un noteikumiem, kādi piemērojami katrā kriptomātu izplatības ģeogrāfiskajā reģionā.

Saskaņā ar pārskatu – šīs nozares līderes ir Ziemeļamerika un Eiropa, pateicoties agrīnai tehnoloģiju ieviešanai un tirgus galveno spēlētāju klātbūtnei reģionā, bet arī Āzijas un Klusā okeāna reģionā gaidāms terminālu pieprasījuma palielinājums.

Kā nozares galvenie spēlētāji pārskatā minēti Genesis Coin, General Bytes, Lamassu, Bitaccess, Coinsource, Covault un Mainstreet Automaten.

Ņujorkas štats nesen izsniedza licenci BitLicense vēl vienam kriptomātu operatoram – kompānijai Cottonwood Vending LLC, kas Ņujorkas iedzīvotājiem nodrošinājusi vēl 88 terminālus.

Saskaņā ar pārskatu – pagājušajā gadā vidējais gada pieauguma temps bija 18.503 milj. $. Kā galvenais kavēklis kriptomātu ieviešanā nosaukts valstiskā regulējuma trūkums.

Paredzams, ka kriptomātu straujais pieaugums būs saistīts ar kriptovalūtu, jo īpaši bitkoina, augošo popularitāti, kas savukārt palielinās kriptomātu pieejamības pieprasījumu.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top