Visas ziņas

Kriptotirgus ir strauji krities

Kripto cena krītVakar kriptovalūtu tirgus ir piedzīvojis strauju kritumu. Bitkoins pāris stundu laikā krities par 4,7%, Ethereum — par 5,4%; EOS — par 10,3% un kriptovalūtu cenas turpina krist.

Daudzi domā, ka šo sabrukumu izraisījusi ASV terminētās biržas komisijas (CFTC) izmeklēšana saistībā ar četrām kripotvalūtu biržām: Coinbase, Kraken, Bitstamp un itBit. Regulators ir pieprasījis tām informāciju par tirdzniecību pēc bitkona fjūčeru laišanas klajā.

No otras puses, par to kļuva zināms pirms trīs dienām – tā kā nav saprotams, kāpēc tirgus sabrukums notika tagad un tik strauji.

Var arī pieņemt, ka sabrukumu izraisījusi Dienvidkorejas biržas CoinRail uzlaušana. Uzbrukumu cietusi monēta Pundi X, un kāda tās daļa tika nozagta. Šis variants arī ir apšaubāms, jo biržas tirdzniecības diennakts apjoms ir tikai 2,6 milj. $.

Atgādināsim, ka pagājušā mēneša beigās Preču biržas nākotnes līgumu komisija (CFTC) un ASV Tieslietu ministrija sāka izmeklēt iespējamās kriptovalūtu tirgus manipulēšanas shēmas.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top