Visas ziņas

Maiks Novogracs: uzreiz pēc PayPal kriptovalūtas pieņems arī Visa un Mastercard

Bitkoina popularitāte

Foto: Aleksi Räisä/Unsplash.com

Pēc tam, kad maksājumu kompānija PayPal ir paziņojusi  par bitkoina un vairāku citu kriptovalūtu atbalsta uzsākšanu, tās piemēram nākotnē sekos tādi tirgus giganti –  kā Visa, Mastercard un American Express. Šādu viedokli intervijā Bloomberg paudis Galaxy Investment izpilddirektors (CEO) Maiks Novogracs.

Viņš paredz, ka gada laikā Visa un Mastercard var nodrošināt tirgotājiem, kas ar tām sadarbojas, piekļuvi kriptovalūtām, tostarp stablecoin.

“Vairs jau nerodas jautājumi – vai kriptovalūtas ir interesējošs priekšmets, vai bitkoins ir aktīvs, vai blokķēde kļūs par finanšu infrastruktūras daļu. Jautājums nav par to – vai tas notiks, jautājums ir par to – kad tas notiks. Visām kompānijām, bez izņēmuma, ir jābūt savam plānam”, – sacīja Novogracs.

Tomēr, runājot par bitkoinu, Novogracs tajā saskata vērtības saglabāšanas līdzekli un šaubās, ka pirmā kriptovalūta kļūs par plaši izplatītu maksāšanas līdzekli.

“Nedomāju, ka tas notiks nākamo piecu gadu laikā. Bitkoins tiek izmantots kā uzkrāšanas līdzeklis. Tāpēc tas vienkārši turpinās pieaugt kā zelts – kā digitālais zelts. Arvien vairāk un vairāk cilvēku to vēlēsies iekļaut savos portfeļos”,  – piebilda Novogracs.

Atgādinām – trešdien, 21. oktobrī, PayPal paziņoja par bitkoina, Bitcoin Cash, Ethereum un Litecoin iegādes, pārdošanas un uzglabāšanas funkcijas aktivizēšanu. Kompānija cer, ka jaunā funkcija stimulēs globālu kriptovalūtu izmantošanu un sagatavos tīklu centrālo banku digitālajām valūtām.

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top