Visas ziņas

Kriptovalūtu airdrop – bezmaksas monētu izdale

ICO un Airdrop

Airdrop ir ģenerējis jaunu haipu kriptovalūtu sektorā. Tā ir bezmaksas monētu izdalīšana. Dabiski, ka tādas akcijas nevar neizraisīt pastiprinātu interesi.

Tamlīdzīgu akciju laikā blockchain projekts kriotovalūtu kopienas locekļiem dāvina tokenus vai koinus. Vairumā gadījumu, lai saņemtu dāvanu, ir jāizpilda vairāki vienkārši uzdevumi sociālajos tīklos. Protams – bezmaksas monētu izdalīšana šai gadījumā nav nekas cits kā mārketinga triks.

Kāpēc ICO būtu jāizsniedz bezmaksas tokeni?

Lielākā daļa airdrop prasa izpildīt vairākus uzdevumus Twitter, Telegram un citos sociālajos tīklos vai mesendžeros. ICO organizatoru mērķis ir attīstīt savus resursus sociālajos tīklos: tādējādi projekts veido savu kopienu un reklamē savu zīmolu. 2018. gadā saistībā ar milzīgo ICO plūsmu nav tik vienkārši ieinteresēt cilvēkus ar konkrētu projektu. Bezmaksas tokenu izdale rada nepieciešamo ažiotāžu. Izmantojot airdrop, ICO atrod pirmos klientus, jo katram lietotājam ir jāierīko ar tokenu saderīgs maks. Airdrop ļauj veidot tokenu īpašnieku kopienu/tīklu. Cits populārs bezmaksas tokenu izdales veids ir bonusu sistēma.

Vai ir vērts piedalīties airdrop?

Vajadzētu saprast, ka bezmaksas monētas parasti izsniedz jauni kripto projekti. Sasaistoties ar konkrēto jaunuzņēmumu, lietotājs lielākā vai mazāka mērā riskē. Diezgan daudzi projekti būs neefektīvi, bet vienmēr var sastapt vistu, kas dēj zelta olas, – izcilus rezultātus parādošu jaunuzņēmumu.

Daudzi airdrop ir sasnieguši iespaidīgus rādītājus. Piemēram, projektam Oyster (PRL) bija neizdevies ICO un 2017. gada novembrī tas izdalīja 2222 tokenus. Decembra vidū viena PRL cena pieauga līdz 5 $. Tādējādi 2222 PRL tokenu tad maksāja aptuveni 11 000 $. Vēl šokējošāks piemērs – Minereum. Šī projekta airdrop gaitā izplatīto tokenu maksimālā vērtība bija 448 000 $!

Airdrop nākotne

Lai gan kriptovalūta pakāpeniski nonāk tradicionālo plašsaziņas līdzekļu redzeslokā, airdrop koncepcija joprojām nav pietiekami plaši zināma. Konkurence starp ICO projektiem saasinās. Tiem kaut kādā veidā ir jāpiesaista cilvēki. Mēs jau redzējām, cik airdrop var būt nozīmīgi lietotāju kopienas veidošanā. Var paredzēt, ka drīzumā tie noklusējuma režīmā kļūs par vienu no ICO mārketinga trikiem.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top