Biržas

Kriptovalūtu birža Bittrex pārtrauc savu darbību ASV

Kriptovalūtu birža Bittrex pārtrauc savu darbību ASV

Kriptovalūtu birža Bittrex ir paziņojusi, ka “regulējuma nenoteiktības” dēļ pārtrauc savu uzņēmējdarbību ASV teritotijā.

Paziņojumā presei teikts, ka visi ASV klientu līdzekļi ir drošībā un ir jāizņem līdz 2023. gada 30. aprīlim. Tirdzniecība biržā lietotājiem no ASV būs pieejama līdz 14. aprīlim.

Bittrex paskaidroja, ka uzņēmums nespēj turpināt darbību pašreizējā ASV regulatīvajā un ekonomiskajā vidē. Izmaiņas neietekmēs biržas klientus ārpus šīs valsts.

Februārī kriptovalūtu birža Kraken piekrta ASV Vērtspapīru un biržas komisijas (SEC) izvirzītām apsūdzībām. Tirdzniecības platforma piekrita slēgt steikinga platformu un samaksāt soda naudu.

Martā ASV birža Coinbase saņēma paziņojumu par SEC izmeklēšanu attiecībā uz biržas un tās produktu – Coinbase Prime, Coinbase Wallet likumpārkāpumiem un Coinbase Earn steikinga pakalpojumu slēgšanu.

Mēneša beigās ASV Nākotnes līgumu tirdzniecības komisija iesniedza prasību tiesā pret Binance un tās izpilddirektoru Changpeng Zhao. Saskaņā ar aģentūras sniegto informāciju platforma pārkāpa atvasināto finanšu instrumentu tirdzniecības noteikumus, darbojoties bez pienācīgas reģistrācijas.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top