Biržas

Bitkoina halvinga dienā kriptovalūtu birža Currency.com atcels komisijas maksu par darījumiem ar BTC

Baltkrievijas tokenizēto aktīvu birža Currency.com atcels komisijas maksu par tirdzniecību ar BTC pāriem bitkoina halvinga dienā.

Lietotāji 12. maijā no pulksten 00.00 līdz 23.59 UTC (GMT + 3) veiks tirdzniecību bez komisijas maksas. Darbība ietver tirdzniecības pārus ar kriptovalūtu un fiat:

BTC / USD, BTC / RUB, BTC / EUR, BTC / BYN;
ETH / BTC, LTC / BTC, BCH / BTC, XRP / BTC.

Birža atcels tirdzniecības komisiju, kā arī komisiju par leverage un garantētiem stop – loss. Paliks maksa par līdzekļu iemaksu un izņemšanu no konta.

Bitkoina halvings (maineru atlīdzības samazinājums uz pusi) notiks blokā 630000. Pēc tam maineru atlīdzība par bloka pievienošanu blokķēdei tiks samazināta uz pusi – no 12,5 BTC līdz 6,25 BTC. Bitcoin tīklā tas ir bijas jau divas reizes: 2012. un 2016. gadā.

“Atlīdzības samazināšana ir nozīmīgs notikums bitkoina infrastruktūrai un tirgum kopumā. Tas ir pozitīvs fundamentāls faktors, kas var veicināt bitkoina cenas pieaugumu. Par godu halvingam, mēs nolēmām lietotājiem piedāvāt iespēju tirgot BTC bez komisijas maksas, ”sacīja Currency.com pārstāvji.

Currency.com ir kriptovalūtu un tokenizētu aktīvu, ieskaitot akcijas, indeksus un preces, tirdzniecības platforma. Birža atbalsta 1300 aktīvus un kopš 2019. gada janvāra darbojas Baltkrievijas augsto tehnoloģiju parkā.

Avots: Forklog

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top