Biržas

Kriptovalūtu birža WazirX publicējusi savu rezervju pierādījumu

WazirX

Pēc FTX biržas kraha daudzas lielās digitālo aktīvu tirdzniecības platformas sāka piesaistīt auditoru kompānijas, lai tās pārbaudītu savas kriptovalūtu rezerves.

Decembrī WazirX vadība solīja sniegt apstiprinājumu biržas rezervēm, lai pārliecinātu klientus, ka līdzekļi ir drošībā.

Saskaņā ar nesen publicētajiem datiem no Coin Gabbar – WazirX, kas sniedz pakalpojumus vairāk nekā 15 miljoniem klientu, kopējais aktīvu apjoms ir 285 miljoni dolāru.

Aptuveni 19% visu WazirX kripto aktīvu veido 6,09 triljoni mēmu kriptovalūtas SHIB monētas 54,5 miljonu dolāru vērtībā. Biržas rīcībā ir arī 1 356 bitkoinu 23,6 miljonu dolāru apmērā un 20 074 Ethereum monētas 26,7 miljonu dolāru apmērā. Līderu piecinieku noslēdz DOGE un MATIC par attiecīgi 23,3 un 14,2 miljoniem dolāru.

WazirX rezervju un saistību attiecība saglabājas lielāka par 1:1 – tas nozīmē pietiekamu likviditātes apjomu biržā naudas līdzekļu izņemšanas gadījumā. Mēs tiecamies nodrošināt darbības caurspīdīgumu, tāpēc esam publicējuši rezervju apstiprinājumu, lai nostiprinātu lietotāju uzticēšanos un nodrošinātu viņu kripto aktīvu drošību”, – paziņoja WazirX viceprezidents Radžagopals Menons (Rajagopal Menon).

Tai pašā laikā platforma Coin Gabbar tomēr publicēja atteikumu no atbildības, paziņojot, ka sniegto informāciju nevajadzētu uzskatīt par izsmeļošu vai pilnīgu pārskatu par faktiskajām rezervēm, ko birža uzglabā tās klientu vārdā.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top