Visas ziņas

Populārāko kriptovalūtu iegāde ar maksājumu kartēm tagad ir pieejama arī Trade.IO

Populārāko kriptovalūtu iegāde ar maksājumu kartēm

Kriptovalūtas maiņas platforma trade.io ir paziņojusi par partnerību ar maksājumu apstrādes kompāniju Simplex, nodrošinot populārāko kriptovalūtu iegādi ar kredītkarti vai debetkarti.
Sākotnēji tks piedāvāta iespēja iegādāties bitkoinus (BTC), Ethereum (ETH), Litecoin (LTC) un Bitcoin Cash (BCH) ar ASV dolāriem vai EUR. Uzņēmuma vadība ir norādījusi, ka vēlāk tiks pievienotas arī citas kriptovalūtas un koini.

Šī partnerība ar Simplex, vadošo ES licencēto maksājumu pakalpojumu sniedzēju, nodrošina regulētu un drošu sistēmu, ar kuras palīdzību var viegli un ērti ieguldīt vai iegādāties kriptovalūtu.
Ar šo soli Trade.io nepārprotami atbalsta tos, kuri vēlas ienākt kriptovalūtas nozarē. Ir labi zināms, ka ienākšana šajā nozarē nav viegla, ņemot arī vērā sarežģītos reģistrācijas procesus.
Viljams Heins, trade.io izpilddirektors norādīja: „Nav noslēpums, ka jaunpienācējus kriptovalūtas nozarē kavē sarežģītie reģistrācijas procesi; tādēļ mēs cenšamies samazināt šos šķēršļus un atbildīgi nodrošināt piekļuvi kriptovalūtas pasaulei.

Šis jaunais risinājums radikāli samazinās pastāvošos šķēršļus, kas pašreizējiem un potenciālajiem kriptovalūtas maiņas platformā var rasties, kas padarīs kompāniju par vienu no nozīmīgiem pieturas punktiem kriptovalūtas pirkšanas un pārdošanas jomā.
“Kopš dibināšanas, Simplex ir strādājis ar vadošajām platformām, lai vienkāršotu ienākšanu kriptovalūtas pasaulē. Mūsu drošais maksājumu apstrādes risinājums nodrošina kriptovalūtas lietotājiem bezriska darījumus ar kredītkarti un debetkarti, kā arī ērtu un vienkāršu maksājumu veikšanu” norāda Nimrods Lehavi, Simplex izpilddirektors un līdzdibinātājs. “Tas padarīs vienkāršāku ienākšanu kriptovalūtas nozarē, kas nozīmē, ka šī nozare attīstīsies un tiks pārveidota arī finanšu telpa.”

Par trade.io
trade.io ir jaunākās paaudzes finanšu kompānija, kura izmanto blokķēdes tehnoloģiju. Organizācija piedāvā kriptovalūtas platformas, konsultācijas, biznesa inkubatora un likviditātes pūla pakalpojumus, kas ļauj “TIOx” tokenu īpašniekiem piedalīties kompānijas izaugsmē. Trade.io, izmantojot daudzu gadu pieredzi investīciju banku, tirdzniecības, finanšu tehnoloģiju un normatīvo aktu ievērošanas jomā, ir radījusi patiesi unikālu platformu, kas palīdzēs attīstīties blokķēdes tehnoloģijas nozarei.

Par Simplex:
Simplex ir finanšu kompānija, kas nodrošina bezriska maksājumu apstrādes risinājumus. Simplex apstrādā maksājumus ar kredītkartēm ar 100% drošības pakāpi. Krāpnieciska vai neskaidra darījuma gadījumā Simplex nodrošina atlīdzību. Modernākais Simplex bezriska maksājumu risinājums un patentētā jaunākā AI tehnoloģija novērš krāpniecisku darījumu iespēju un ļauj likumīgi veikt maksājumus, vienlaikus palielinot konversijas likmes un ļaujot tirgotājiem koncentrēties uz savu uzņēmējdarbības izaugsmi.
Kompānija Simplex atrodas Izraēlā, taču tās meitasuzņēmumi ir Apvienotajā Karalistē, ASV un Lietuvā. Simplex tika dibināts 2014. gadā, un šodien strādā ar lielākajām kriptovalūtas biržām un platformām.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top