Biržas

5 resursi kriptovalūtu kursa monitoringam

5 resursi kriptovalūtu kursa monitoringam

Līdz ar kriptoindustriju sāk attīstīties arī vietnes, kas akumulē statistikas datus, uzglabā vēsturisku informāciju, veido grafikus un var pat ietekmēt tirgu. Noskaidrosim, kas ir kas.

  1. CoinMarketCap– vispopulārākā

Visvairāk citētais kriptoresurss. Par to zina gan jauniesācēji, gan arī ilggadējie industrijas darboņi. Bet frāze “saskaņā ar сoinmarketcap datiem” ir kļuvusi tradicionāla visos plašsaziņas līdzekļos, kas skar kriptovalūtu tēmu.

СoinMarketCap – tas ir bezmaksas instruments virspusējai kriptovalūtu analīzei. Ja tirgū parādās jauna monēta, tad galveno informāciju par to drīz vien varēs atrast šajā vietnē.

Galvenā lapa pēc noklusējuma parāda monētu kapitalizācijas reitingu, norādot cenas, tirdzniecības apjomus diennaktī, valūtas daudzumu apgrozībā un citus datus. Informācija tiek atjaunota ik pēc 5 minūtēm.

Nospiežot uz konkrētu monētu, var sīkāk izpētīt tās vērtības grafiku, pāriet uz projekta oficiālo vietni vai apskatīt datus par izstrādi. СoinMarketCap darbojas stabili, vienkārši un izskatās saprotami, ātri nodrošina vajadzīgo informāciju un nekaitina ar liekām funkcijām. Lūk, tie arī ir panākumu noslēpumi.

Pieņemot investīciju lēmumus, СoinMarketCap datus nevajadzētu izmantot tieši, jo visi grafiki un reitingi tiek sastādīti no vidējām vērtībām un atspoguļo, lai arī nedaudz, bet novecojušu informāciju.

Vietnē ir lokalizācija arī krievu valodā, bet ir tāda sajūta, ka tā izveidota ar google translate. Resurss nedaudz parāda arī reklāmas sludinājumus, kurus veiksmīgi nogriež lielākā daļa reklāmas bloķēšanas rīku.

СoinMarketCap stabili atrodas mūsu saraksta augšgalā, uz to atsaucas populārie ziņu resursi, bet lietotāji pārbaudīto avotu neprātīgi dievina. Tomēr situācija var mainīties. Marta beigās nezināmas personas sākušas publicēt materiālus par to, ka resurss manipulē ar tirgu un sniedz nepatiesas ziņas.

Anonīmie autori paziņo, ka administrācija bieži pieļauj novecojušas informācijas atrašanos vietnē, nereaģē uz ziņojumiem par kļūdām un pat mērķtiecīgi “gremdē” dažas monētas.

Aptuveni 75% monētu СoinMarketCap var būt parādītas ar nepareiziem datiem. Ja ziņas apstiprināsies, vietne pārstās piegādāt informāciju par kriptotirgu visam internetam un atdos vietu citiem resursiem.

  1. СryptoСompare– pati informatīvākā

Īsts kriptovalūtu portāls (mēroga un daudzveidības ziņā). CryptoCompare neaprobežojas ar grafikiem un statistiku, publicē rakstus, topus un mācību materiālus, apkopo jaunumus, atbalsta forumu un ļauj kontrolēt personīgo investīciju portfeli.

Vietnē ir sadaļas treideriem, maineriem, investoriem un parastiem lietotājiem. Ir arī atsauksmes un kriptobiržu, maku, asiku, videokaršu un ICO projektu reitingi. Apmeklētājs var izveidot profilu, parakstīties uz interesējošām kriptovalūtām vai kompānijām, sekot darījumiem dažādās tirdzniecības platformās, izpētīt vēsturiskas ziņas un analizēt sociālo tīklu ietekmi uz tirgu. Dati par cenām vietnē mainās reālā laikā.

Vietne visas funkcijas nodrošina bez maksas. Reklāma šeit sastopama bieži. Tā ir vienlaikus pamanāma, bet nav uzbāzīga. Piemēram, ICO reitingā pirmās rindiņas atvēlētas reklāmas vietām un atzīmētas kā sponsored.

CryptoCompare publiskā relīze notika 2015. gadā. Vietni izstrādāja Londonas komanda, varbūt tāpēc tā strādā tikai angļu valodā.

Sākotnēji CryptoCompare iespējas un informācijas daudzums var mulsināt, bet tiklīdz paies adaptācijas periods, būs grūti pamest portālu.

  1. Coin360– pati uzskatāmākā  

Izdevuma Сointelegraph projekts. Resurss tikai parāda datus par kapitalizāciju un kriptovalūtu kursiem. Toties kā!

Vietne ir vienas plāksnes diagramma, kurā katrai monētai atvēlēts taisnstūris, kura lielums atbilst tirgus daļai. Turklāt plātnītes krāsa atkarīga no valūtas kursa: ja cena krītas – plātnīte sārtojas, ja palielinās – kļūst zaļa, bet, ja nemainās – paliek pelēka. Krāsu kodējuma solis 5%.

Novietojot kursoru uz plātnītes, parādās lodziņš ar cenas grafiku, diennakts izmaiņām un tirdzniecības apjomiem, tirgus kapitalizāciju un protokolu, kurā strādā konkrētā kriptovalūta.

Sānu izvēlnē var filtrēt valūtas veida un laika datus, noņemt nevajadzīgās monētas un iestatīt citus parametrus. Lai aplūkotu pašus mazākos altkoinus, nāksies pietuvināt diagrammu ar pogām + un – labajā augšējā stūrī.

Neraugoties uz funkciju minimumu, Coin360 var ātri un uzskatāmi parādīt gan visa tirgus stāvokli, gan arī konkrētas valūtas. Īpaši iespaidīgi vietne izskatās totāla samazinājuma vai pieauguma periodos.

  1. Live Coin Watch– pati perspektīvākā

СoinMarketCap galvenais oponents parādījās 2017. gada septembrī un jau spēja atkarot daļu auditorijas. Vietne strādā analogi kā topa līderis, bet cenšas to darīt labāk. Šeit ir datu atjaunošana reālā laikā, personīgais portfolio, ziņu agregators un citas sīkas, bet ērtas opcijas.

Live Coin Watch (LCW) pirmoreiz kļuva populārs, kad СoinMarketCap pēkšņi no savas statistikas izņēma Dienvidkorejas kriptobiržu datus, tādējādi nedaudz samazināja kriptovalūtu cenas. LCW izveidotāji ātri reaģēja un pievienoja vietnei vienkāršu pārslēdzēju ziņām no Dienvidkorejas.

LCW lietotāji var arī mainīt informācijas atjaunošanas periodu intervālā no 1 līdz 60 sekundēm, pārvilkt slejas ar datiem un ātri konvertēt valūtas konkrētās monētas lapā.

  1. СoinСheckup– statistikai un pētniecībai

Vietne sevi pozicionē kā pētniecisku platformu kriptovalūtu tirgum. Aiz tās vienkāršā interfeisa slēpjas interesantas iespējas. Piemēram, cenu prognoze tuvākajam gadam, katras monētas ienesīguma kopsavilkums no tās palaišanas brīža un kriptovalūtu reitings, pamatojoties uz objektīvu datu kopumu: izstrādātāju aktivitāti, zīmola un produkta kvalitāti, saziņas sociālajos tīklos un citām konkrēta projekta īpatnībām.

Saskaņā ar izveidotāju paziņojumiem СoinСheckup radās tādēļ, lai kriptovalūtu tirgu padarītu caurspīdīgāku. Izstrādātāji nodarbojās ar investīcijām, neatrada piemērotu resursu un izveidoja savu ar fundamentālu analīzi un prognostiskiem algoritmiem.

СoinСheckup galvenā lapa iepriecina ar to, ka, nekaitējot uztverei, ietilpina ekrānā daudz vairāk noderīgu datu, nekā konkurenti.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top