Mainings

Eksperti prognozē kriptovalūtas ieguves rentabilitātes samazināšanos

BTC mainings joprojām ir ienesīgs, taču rentabilitāti ietekmē kriptovalūtas cenas samazināšanās un hešreita pieaugums. Uz to norādīja Arcane Research analītiķi.

Atskaitot elektroenerģijas izmaksas (ja tarifs ir $0, 05 par kWh), Antminer S19 iekārta nodrošina aptuveni 31 000 ASV dolāru ieguvi par bitkoinu, ņemot vērā viena bitkoina cenu 39 000 ASV dolāru apmērā. Ieņēmumi no mazāk efektīvās Antminer S9 iekārtas ir aptuveni 13 000 ASV dolāri par 1 bitkoinu.

Svarīgākais faktors bitkoinu ieguves rentabilitātei ir kriptovalūtas cena, kas no gada sākuma samazinājās no 46 000 līdz 40 000 ASV dolāriem. Ienesīgumu arī ievērojami ietekmē tīkla hešreits, kas šajā periodā ir palielinājies par 15%, atgādināja eksperti.

Kriptovalūtu maininga ienesīgums

Naudas plūsma no 1 BTC ieguves. Dati: Arcane Research

Augstā bitkoinu ieguves rentabilitāte rudens laikā izraisīja ievērojamu jaudas pieaugumu. Arcane Research analītiķi ir pārliecināti, ka tas neizbēgami palielinās hešreitu un līdz ar to arī ieguves sarežģītību.

“Palielinoties hešreitam, ieguves rentabilitāte var tikt pakļauta turpmākam spiedienam, ja vien mēs tuvākajā laikā neredzēsim būtisku bitkoina cenas pieaugumu,” sacīja analītiķi.

 Pēc analītiķu domām, pieprasījuma samazināšanās pēc ieguves iekārtām liecina par kriptovalūtu ieguves rentabilitātes samazināšanos. Kopš decembra cena par 1 TH/s modernākajiem ASIC kriptovalūtas ieguves iekārtu modeļiem ar energoefektivitāti virs 38 W/TH ir samazinājusies par aptuveni 20%.

Arcane Research analītiķi ir nonākuši pie secinājuma, ka ir pārvērtēts Marathon Digital akciju tirgus, cerot uz hešreita līmeņa vairākkārtēju pieaugumu.

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top