Mainings

Viedoklis: kad bitkoina mainings varētu zaudēt savu nozīmi

Maininga izdevīgums

Yayimages

Gevins Andresens, viens no agrīnajiem bitkoina izstrādātājiem, kā arī viens no Ethereum un Polkadot digitālo aktīvu projektu dibinātājiem, izteica savu prognozi par bitkoina attīstību. Viņaprāt, 2061. gadā bitkoina cena būs 6 miljoni ASV dolāru, kas būs līdzvērtīga summa pašreizējam miljonam dolāru, ņemot vērā to, kā ASV dolāra devalvācijas ātrumu.

Viņš uzskata, ka komisijas maksa par darījumu ar kriptovalūtu Nr. 1 būs 7,5 tūkstoši ASV dolāru, bet: “Nākotnē lielākā daļa darījumu ar bitkoinu nebūs balstīti uz šīs kriptovalūtas blokķēdi. Lielākā daļa darījumu tiks veikti citā blokķēdē, izmantojot atbilstošas monētas, izmantojot vairāku apstiprinājumu mehānismu.”

Tomēr tas nenozīmēs, ka bitkoina blokķēdē vispār nebūs darījumu. Pēc viņa teiktā, šajā blokķēdē darījumi notiks ar bitkoiniem starp lielajiem spēlētājiem, galvenokārt šīs kriptovalūtas ieguvējiem, jo ​​viņiem “būs vienalga, cik lielas būs darījuma maksas”, jo viņi saņems tieši tādus pašus līdzekļus darījumu apstiprināšanai, kā maksājot par tiem.

Andresens izsaka pretrunīgu apgalvojumu. No vienas puses, viņš apgalvo, ka tikai lielie bitkoinu turētāji  “atbalstīs bitkoina blokķēdi”. No otras puses sniedz vēl tālāka termiņa prognozi:

“2100. gadā, kad šādi bitkoinu turētāji redzēs, ka atlīdzība par bitkoinu ieguvi ir pielīdzināmi nullei, un blokķēdē vairs netiks radīti jauni bitkoini un caur to cirkulēs nulles bitkoini, tad patiesībā bitkoinu ieguve vairs nepildīs savu funkciju, kas atbalsta blokķēdes darbību, un blokķēdes darbība apstāsies. “

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top