Mainings

Ņujorka un Teksasa – galvenās kriptovalūtu maininga vietas ASV

Ņujorka un Teksasa – galvenās kriptovalūtu maininga vietas ASV

Max Bender/Unsplash

Teksasā notikušajā Техасе Blockchain Summit (8. oktobrī) Castle Island Ventures līdzīpašnieks Niks Kārters pastāstīja par Ziemeļamerikā lielākā maininga pūla Foundry USA apkopotajiem datiem. Saskaņā ar šo informāciju – ASV 19,9% bitkoina hashrate veido Ņujorkas štatā izvietotās jaudas, 18,7% – Kentuki, un pa 17,3% un 14,4% attiecīgi Džordžijā un Teksasā. Foundry USA daudzējādā ziņā balstījies uz pašu informāciju un – kā uzskata Kārters – nav pilnībā ņemta vērā citu kompāniju attīstība citos ASV štatos.

Neraugoties uz to, ka Teksasa nonāca minētās rindas beigās, citas kompānijas ar savu aktivitāti šajā štatā to padara par vienu no kriptovalūtu ieguves līderiem ASV. Šajā štatā savus projektus aktīvi izstrādā Riot Blockchain, kas ir viena no lielākajām publiskajām kompānijām, kuras nodarbojas ar kriptovalūtu mainingu.

Ņujorkas štats piesaista uzņēmējus ar to, ka ievērojama daļa elektrības tiek ģenerēts, pateicoties hidroelektrostaciju darbībai, kas atrodas štata austrumos. Vietējie likumdevēji, redzot, ka kriptovalūtu mainings arvien vairāk balstās uz atjaunojamiem enerģijas avotiem, atteicās no likumprojekta idejas, ar kuru tiktu ieviests tādas darbības moratorijs līdz tiks noskaidrots – kā tas ietekmē ekoloģiju. Jāatzīmē, ka Kentuki slavens ar pieejamo elektrību, kas tiek ģenerēta, izmantojot hidroelektrostacijas.

Tikmēr Teksasai ir visas izredzes kļūt par vislielāko reģionālo kriptovalūtu maininga habu, ņemot vērā, ka vietējie enerģijas porovaideri lielajiem maineriem ir sākuši piedāvāt īpašus energotarifus. Tostarp, papildus iepriekš minētajiem štatiem, uzņēmējiem interesē arī Dienvidkarolīna. Šajā štatā jaunas bitkoinu ieguves jaudas līdz 2021. gada beigām plāno palaist Greenidge Generation Holdings, kura akcijas apgrozās Nasdaq.

Amerikas investori, kuri iegādājas maininga iekārtas, var izmantot pozitīvo tirgus konjunktūru, ņemot vērā, ka no 11. oktobra viens no lielākajiem maineru ražotājiem pasaulē – Bitmain – pārtrauc piegādāt Ķīnai Antminer iekārtas.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top