Valūtas

Kriptovalūtu paradīze: sešas valstis ar lielāko “holderu” skaitu

 

Sešas valstis ar lielāko “holderu” skaitu

Pastāv daudz bažu par kriptovalūtu pieņemšanas zemo līmeni. Kompānijas Statista nesenais pētījums pierāda, ka digitālo aktīvu popularitāte dažādās pasaules valstīs nav nemaz tik līdzīga. Analītiķi ir sastādījuši sešu populārāko valstu reitingu kripto turētājiem.

6.vieta: Amerikas Savienotās Valstis

Izskats var būt maldinošs – tikai daži ASV pilsoņi savus ietaupījumus uzglabā digitālajos aktīvos. Saskaņā ar statistiku – tikai 8 procenti rezidentu kaut kad ir pirkuši bitkoinus vai altkoinus. Tomēr liela daļa kripto tirgus dzīves notikumu jebkurā gadījumā ir saistīti ar Savienotajām Valstīm.

5.vieta: Čehija

Austrumeiropas valstis bieži netiek pieminētas ziņās par bitkoinu. Tomēr nevajadzētu Čehiju izlaist no redzesloka – šeit ir diezgan liela auditorija, kurai var patikt ar kripto saistītie pakalpojumi.

Aptuveni 9 procenti vietējo investoru aktīvi investē un iegulda naudu digitālajos aktīvos.

4. vieta: Spānija

Spānija ieņēmusi savu vietu reitingā, pateicoties lielajam kriptomātu skaitam valstī. Pateicoties tam, ka plaši ir izplatīti ērti līdzekļi ātrai fiat konvertācijai kripto, desmitajai daļai Spānijas pilsoņu pieder bitkoini.

3. vieta: Polija

Par jaunuzņēmumu blockchain izstrādi Polijā gandrīz nekas nav dzirdēts. Tikai pavisam nesen kriptovalūtu popularitātes bums sāka uzņemt apgriezienus. Vairāk nekā 11 procenti vietējo patērētāju ir paspējuši atvadīties no fiat par labu kripto.

Tomēr Polijā ir savas problēmas – valstī nav skaidras digitālo aktīvu regulējošās infrastruktūras.

2. vieta: Rumānija

Rumānija ir mājvieta tūkstošiem frīlanceru, kuri strādā lielās kompānijās visā pasaulē. Viņiem kriptovalūtas ir ieguvušas visai praktisku pielietojumu – daudzi darbinieki savu algu saņem bitkoinos. Rezultāts – vairāk nekā 12 procentiem pilsoņu viņu portfolio ir digitālie aktīvi.

1. vieta: Turcija

Reitinga uzvarētāja rīcībā ir daudzsološi skaitļi. Gandrīz piektā daļa turku aktīvi investē kriptovalūtās. Šeit bitkoins nezaudē popularitāti – pat ņemot vērā to, ka nav infrastruktūras lieliem investoriem.

Iespējams – tuvākajā laikā Turcija būs labākā vieta jaunuzņēmumu organizēšanai blockchain sfērā.

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top