Tehnoloģijas

Viedoklis: Cilvēki interesējas par kriptovalūtām, neraugoties uz tirgus kritumu

Kriptovalūtu tirgus

Foto: Pixabay

Neskatoties uz kriptovalūtu vērtības kritumu, arvien vairāk interneta lietotāju sāk interesēties par šo instrumentu. Tāds viedoklis ir Unstoppable Domains līdzdibinātājam un ģenerāldirektoram Metjū Guldam.

Viņš uzsvēra, ka 2021. gadā tirgus parādīja lielu turbulenci. Līdz maija vidum bitkoins no 60 000 $ nokritās līdz 30 000 $. Šis kritums bija dramatisks plašam investoru lokam, kuri bija ieguldījuši bitkoinā un citās kriptovalūtās.

Tomēr tieši šis lāču cikls pastiprināja cilvēku interesi par digitālajiem aktīviem. Eksperts atzīmēja, ka strauji pieaugusi domēnu reģistrācija Ethereum blokķēdē. Tikai vienā nedēļā šis skaits palielinājies gandrīz par 25 000 un sasniedzis 817 000.

Strauji aug blokķēdes lietotņu lietotāju skaits. Gulds paralēli pievērsa uzmanību spekulāciju apjoma samazinājumam kriptovalūtu tirgū. Tāda tendence noteikti veicinās ne tikai bitkoina un Ethereum, bet arī visas industrijas popularitātes turpmāku pieaugumu.

Pat bitkoina pirmā skrējiena  maksimumā 2017.-2018. gadā interneta lietotāju aktivitāte bija vājāka, nekā šī gada pavasarī. Visvairāk par kriptovalūtām interesējas amerikāņi un eiropieši.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top