Tehnoloģijas

Kriptovalūtu tirgus nesamazina savu aktivitāti

Kriptovalūtu tirgus tendences

Yayimages

Saskaņā ar analītiķu grupas CryptoQuant teikto, “tirgus rādītāji norāda, ka bitkoins ir ļoti nenovērtēts, un pastāv iespēja, ka tas tuvākajā laikā sasniegs jaunu visu laiku augstāko vērtības līmeni”. Argumentējot savu nostāju, CryptoQuant eksperti uzsver, ka bitkoina rezerves kriptovalūtas biržās turpina samazināties, sasniedzot zemāko rādītāju kopš 2020. gada beigām.

Kompānija “Glassnode” arī pozitīvi raugās uz bitkoina dinamiku nākotnē, atzīmējot, ka jūlija pēdējā nedēļā aktīvo bitkoina adrešu skaits pieauga par 30% – no 250 tūkstošiem līdz 325 tūkstošiem. Līdzīgs pieaugums tika novērots pēdējo reizi 2020. gada jūlijā, kad bitkoina cena sasniedza lokālo maksimumu – 11,3 tūkstošus dolārus.

Tikmēr CoinShares atzīmē, ka jau ceturto nedēļu pēc kārtas notiek ieguldīto līdzekļu aizplūšana no kriptovalūtas fondiem, galvenokārt no tiem, kas vērsti uz ieguldījumiem bitkoinos. Jūlija pēdējā nedēļā šī summa sasniedza 19,5 miljonus ASV dolāru no visu veidu kriptovalūtas fondiem.

Tādējādi četru nedēļu laikā no bitkoina fondiem ir aizplūduši 67,8 miljoni dolāru. Tajā pašā laikā CoinShares analītiķi pamana pieaugošu interesi par fondiem, kas piedāvā ieguldījumus citu digitālo aktīvu grozos, nevis tikai bitkoina vai Ethereum. Tā, piemēram, no fondiem, kuri balstās uz Ethereum ieguldījumiem, jūlija pēdējā nedēļā arī aktīvi samazinājās par 9,5 miljoniem ASV dolāru.

Tas viss liek domāt, ka pastāv izredzes DeFi tokeniem, kā arī tiem digitālajiem aktīviem, kas nav top 10 kapitalizācijas ziņā, tāpat ir jāatzīmē, ka investorus arvien vairāk piesaista dažādotu ieguldījumu portfeļi. Tajā pašā laikā institucionālo investoru ieguldījumi bitkoinos joprojām pieaug: piemēram, saskaņā ar CoinShares datiem, digitālo aktīvu tirgus dalībnieki jau ir iegādājušies kriptovalūtu # 1 par kopējo summu 45,1 miljards ASV dolāru.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top