Visas ziņas

Latvijas kriptovalūtu vēstniecības atklāšana

Līdz ar CryptoCash vēstniecības atklāšanu otrdien Rīgā, Latvijas iedzīvotājiem ir radīta iespēja oficiāli un droši iegādāties un pārdot par pasaules finanšu nozīmīgāko inovāciju nodēvētās kriptovalūtas, kā Bitcoin, Ripple, Ethereum un citas. Jau pirms atklāšanas rīdzinieki izrādījuši lielu interesi par kriptovalūtām, veicot darījumus trešdaļmiljona eiro apmērā.

CryptoCash vēstniecību nodibinājuši divi rīdzinieki Konstantīns Vasiļenko un Inokentijs Isers, kuri jau guvuši ievērojamus panākumus kriptovalūtu tirdzniecībā ar pirms trīs gadiem izveidoto finanšu tehnoloģiju jaunuzņēmumu PayBis.com. Vēstniecībā var ne vien iegādāties un pārdot kriptovalūtas, pretī saņemot darījumu apstiprinošus dokumentus, bet arī saņemt speciālistu konsultāciju un piemeklēt dažādus aksesuārus, kā, piemēram, elektroniskos kriptovalūtas naudas makus.

«Šodien ir ļoti nozīmīga diena gan mums, gan visai Latvijai, jo oficiāli atklājam pasaulē pirmo kriptovalūtu vēstniecību. Šis patiešām ir viens no pirmajiem klientu apkalpošanas centriem pasaulē, kur var iegādāties populārākās kriptovalūtas, norēķinoties kā ar maksājumu karti, tā skaidrā naudā. CryptoCash vēstniecība ir uzticama un absolūti droša vieta kriptovalūtu pirkšanai un pārdošanai,» atklāšanas pasākumā uzrunājot klātesošos, teica CryptoCash līdzdibinātājs Inokentijs Isers. Viņš uzsvēra, ka uzņēmuma mērķis ir ne vien tirgoties ar kriptovalūtām, bet arī vairot sabiedrības izpratni par tām, izdodot izglītojošus materiālus latviešu valodā, veicināt pielietojumu un mudināt atbildīgās institūcijas sakārtot ar kriptovalūtām saistīto likumdošanu.

Kopš 13.septembra CryptoCash vēstniecība darbojas testa režīmā, un šajā laikā jau izpelnījusies iedzīvotāju ievērību. Divu mēnešu laikā pircēji iegādājušies 24 Bitcoin par kopējo vērtību 130 tūkstoši eiro, 76 Ethereum par 13 tūkstošiem eiro un arī nedaudz LiteCoin un Bitcoin Cash. Savukārt no apmeklētājiem iepirkti 35 bitkoini par 183 tūkstošiem eiro. Kopumā veikti 200 pārdošanas darījumi par vidējo cenu 1600 eiro, un 115 pirkšanas darījumi vidēji par 750 eiro katrs.

«Kriptovalūta finanšu pasaulē kļūst aizvien nozīmīgāka un pietuvinās klasiskajiem finanšu instrumentiem. Tiek prognozēts, ka kriptovalūtu nākotnē varētu pielietot tikpat plaši, kā šodien eiro vai dolārus. Ja šobrīd vienā no lielākajām pasaules biržām NASDAQ Ņujorkā dienā tiek apgrozīti ap 100 miljardiem ASV dolāru, tad vidējais apgrozījums kriptovalūtu biržās ir ap 20 miljardiem dolāru,» skaidro CryptoCash līdzdibinātājs Konstantīns Vasiļenko.

Par CryptoCash

CryptoCash ir pasaulē pirmās kriptovalūtas vēstniecība – klientu apkalpošanas centrs, kurā var pirkt un pārdot kriptovalūtas, norēķinoties par tām ar bankas maksājumu karti vai skaidru naudu. Vēstniecības dibinātāju izveidotā kriptovalūtu tirdzniecības platforma PayBis.com apkalpo vairāk nekā 170 tūkstošus klientu un tās apgrozījums sasniedz 50 miljonus eiro gadā. Kriptovalūtu vēstniecības adrese – Rīgā, Elizabetes ielā 22.

Atklāšanas galerija
Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top