Visas ziņas

Kur apgūt blockchain tehnoloģijas un kriptovalūtu programmas?

 

Kriptovalūtu apmācībai

Gandrīz pusei universitāšu (42 procenti) no simts lielākajām mācību iestādēm pasaulē ir vismaz viens kurss, kas saistīts ar blockchain un kriptovalūtu. Saraksta līdere ir Stenforda universitāte – teikts Coinbase pētījumā, kas veikts kopā ar kompāniju Qriously. Pārskatu sniedz Bitсoinist.

Saskaņā ar analītiķu datiem – Stenfordā ir pieejami uzreiz desmit kursi par blockchain un kriptovalūtām. Otrajā un trešajā vietā atrodas Kornela universitāte un Pensilvānijas universitāte – šajās mācību iestādēs pieejami attiecīgi 9 un 6 kursi.

Tostarp vairums universitāšu, kas apmāca kriptogrāfijas jomas speciālistus, atrodas ASV – ārpus valsts robežām atrodas tikai 27 procenti tādu augstskolu. To skaitā – Šveices Cīrihes augstskola un Singapūras Nacionālā universitāte, kurās studentiem pieejami attiecīgi 3 un 6 kursi kriptogrāfijā.

Lielu daļu blockchain un kriptovalūtu programmu pasniedz matemātikas, datorzinātņu, biznesa, jurisprudences un ekonomikas fakultātēs.

Jūlija vidū pirmais kriptovalūtu  un blockchain kurss  parādījās Krievijā – to uzsāka Donas valsts tehniskā universitāte. Kursu nosaukums – “Intelektuālās sistēmas uz blockchain tehnoloģiju bāzes” un “Digitālā grāmatvedības uzskaite un menedžments”. Tie ir pieejami no septembra.

Lavijā nav neviena valsts akreditēta mācībiestāde kur var mācīties par kripto un blockchain tehnoloģijām.

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top