Visas ziņas

Kur var iztērēt kriptovalūtu 2020. gadā?

Iepirkties internetā ar kriptovalūtu

Turpinām iepazīstināt ar uzņēmumiem, kuri samaksā pieņem kriptovalūtu.

Bitkoins bieži tiek nosodīts par zemu caurlaides spēju, augstām komisijas maksām (laiku pa laikam) un pārāk ātrām cenu izmaiņām. Proti – galvenā kriptovalūta slikti pilda maksājumu līdzekļa funkciju – jo šodien par vienu summu jūs varat nopirkt divas kafijas krūzes, bet rīt par to jums ielies labi ja vienu. Tomēr pasaulē ir pietiekami daudz kompāniju, kas ir gatavas pieņemt jūsu BTC par savām precēm un pakalpojumiem.

Aplūkosim dažus visspilgtākos uzņēmus dažādās industrijās.

Tirdzniecības platformas – Etsy un Overstock

Luksusa preču nišā vispopulārākais zīmols ir Etsy. Tā ir universāla tirdzniecības platforma, kurā varat organizēt arī savu veikalu. Etsy daudzi pārdevēji kā samaksu pieņem BTC un altkoinus.

Amerikas uzņēmums Overstock, kas nodarbojas ar nekustamo īpašumu tirdzniecību, iepriekš noslēdza partnerību ar kriptovalūtu biržu Coinbase un tagad arī legāli pieņem kriptovalūtu maksājumus.

Pakalpojumi un starpnieki – AT&T

Saskaņā ar 2018. gada statistiku – ASV lielākajam mobilajam operatoram ir vismaz 153 miljoni klientu. 2019. gadā AT&T kļuva par pirmo lielo operatoru, kas sāka pieņemt bitkoinus kā samaksu.

Starp citu, AT&T konkurents – satelīta interneta un TV operators Dish – bitkoinus pieņem jau kopš 2014. gada.

Ēdieni un dzērieni – Domino’s Pizza

Vēl viens iemesls ASV apmeklēšanai – nobaudīt Domino’s picu, kas nopirkta par bitkoiniem. Arī tā jūs varat parādīt godu pirmajām divām picām, kas iegādātas par 10 tūkstošiem BTC. Tagad tie ir 88 miljoni dolāru.

Bankas un maksājumu servisi – Fidor Bank

Jā, bankas nevēlas zaudēt daļu peļņas no kripto entuziastiem. Vācijas Fidor Bank labprāt paņems no jums komisijas maksu par bitkoinu pirkšanu vai pārdošanu.

Ceļojumi un automašīnas – Cheap Air un BMW

Kopš 2013. gada tūrisma aģentūra Cheap Air ir apstrādājusi vairāk nekā 5 miljonus dolāru kriptovalūtu pārskaitījumos. Firmas ģenerāldirektors Džefs Klejs (Jeff Klee) nesen paziņoja, ka Cheap Air pieņems Ethereum kā samaksu par biļetēm. Šobrīd ceļojumu var iegādāties par BTCDash, BCH un LTC.

BMW oficiālais dīleris Stephen James Group laikam gan ir vienīgā lielā kompānija savā nišā, kas saviem klientiem par automašīnas iegādi ļauj norēķināties ar bitkoiniem.  Tā sakot – palīdz realizēt hodleru sapni.

Labdarība – The Water Project

The Water Project ir ļoti cēls mērķis – nodrošināt piekļuvi tīram un drošam ūdenim visās Āfrikas valstīs uz dienvidiem no Sahāras. Šī organizācija kā ziedojumus pieņem  BTC, BCH, ETH un LTC.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top