Visas ziņas

Kura no kriptovalūtām ir īstā, kuru atbalstīt?

Labākās kriptovalūtas

Tirgū ir pieejamas dažāda veida kriptovalūtas, kas piesaista cilvēku uzmanību. Dažu vērtība ir acīmredzami noturīga, savukārt citu ne tik ļoti. Kriptovalūtas pasaule ir kā liela telpa, kurā ir daudzi tā dēvētie eksperti, kuriem ir vienmēr savs viedoklis par vērtīgiem un dažiem ne tik vērtīgiem tokeniem. Ņemot vērā šo pārlieku lielo kriptovalūtas bumu, ir viegli apjukt. Lai iegūtu viedokli par to, kura kriptovalūta ir visvērtīgākā, tika aptaujāti šīs nozares  pārstāvji. Tika nosauktas piecas nozīmīgākās kriptovalūtas.

Bitkoins

Šo kriptovalūtu ļoti bieži izvēlas, neskatoties uz to, ka jaunākajām tiek nodrošinātas ātrākas un lētākas transakcijas. Tas gan nenozīmē, ka Bitkoins ir novecojis, gluži otrādi, tas kļūst arvien populārāks.

“Es labprāt izvēlos Bitkoinu tā fiksētās pozīcijas un likviditātes dēļ. Šie ir galvenie faktori investēšanai šajā kriptovalūtā”, apgalvo uzņēmējdarbības konsultāciju kompānijas Bx3 līdzdibinātāja Kaila Asmana.

Roberts Masters, Blue Chip Vision vadošais direktors, arī atbalsta bitkoinu. Viņš ir pirmais no daudziem, kurš veica investīcijas Bitkon kriptovalūtā un ir izveidojis daudzas digitālās valūtas platformas, kas ir balstītas uz blokķēdes tehnoloģiju. Viņš joprojām augstu vērtē Bitkoin kriptovalūtu tās dažādo pielietojuma iespēju un cenas stabilitātes dēļ Roberts Masters ir norādījis sekojošo:

“Es pats izmantoju bitkoinu dažādos gadījumos. Pirmkārt, tas ir starptautisks pārskaitījuma līdzeklis rēķinu nomaksai ārzemēs, un tiek ietaupīti līdz pat 10% no transakcijas maksas, kurus noteikti pieprasītu bankas. Otrkārt, Bitkoinu ierobežotais apjoms norāda uz nepārtrauktu pieprasījumu pēc tā un ilgtermiņa stabilitāti, kas nenoiedzami ir izdevīgi .”

Ethereum

Nav brīnums, ka šī kriptovalūta ir ierindota otrajā vietā. Zaks Kouls, Whiteblock mērogojamās blokķēdes testēšanas platormas izpilddirektors apgalvo:

“Man kā blokķēdes izstrādātājam, šī ir nenoliedzami pati labākā izvēle. Šim projektam ir praktiska vērtība, un šobrīd ir izveidota laba projekta komanda. Projekta komandai ir piesaistīti vislabākie pasaules izstrādātāji, tāpēc ir labi zināms, ka šī kriptovalūta būs ļoti nozīmīga turpmākajā nākotnē, es esmu par to stingri pārliecināts.”

EOS

Pēdējā laikā ir bijušas dažādas diskusijas par EOS, kas ir piesaistījušas daudzu investoru uzmanību. Pīts Vudards, ICO konsultāciju firmas IBC grupas izpilddirektors apgalvo sekojošo:

“Pašaik es novēroju esošo situāciju saistībā ar EOS kriptovalūtu. EOS ir spēcīga projekta komanda, kura plāno iekarot lielu daļu tirgus un jūnijā uzsākt platformas galvenā tīkla darbību. EOS komandas interesēs ir nodrošināt izcilu platformas darbību un ātru darījumu izpildi.”

Otrs investors, kurš cītīgi seko līdzi notikumiem ap EOS kriptovalūtu, ir Ivailo Jordanovs, Gattaca partneris Lielbritānijā. Viņš apgalvo, ka  “notikumi ap EOS kriptovalūtu strauji attīstās, šobrīd ir izveidota mērogojama insfrastruktūra. Komandas pārstāvji sadarbojas ar vairākiem finanšu fondiem, lai nodrošinātu finansiālu projektu atbalstu. EOS komandas pārstāvji ir ļoti zinoši savā jomā un labi pārzina blokķēdes tehnoloģiju.

Bitkoin Cash

nChain izpilddirektors un CoinGeek.com konferenču vadītājs Džimijs Ngaijens (Jimmy Nguyen) atbalsta Bitcoin Cash kriptovalūtu. Viņš norāda, ka “ņemot vērā zemās transakciju izmaksas, ātro darījumu apstrādi un lielo bloku skaitu blokķēdē, šī kriptovalūta nenoliedzami atbilst Satoshi Nakamoto redzējumam par atbilstošu vienārdranga elektronisko norēķinu sistēmu.”

Šādu viedokli arī atbalsta Henrijs Stenlijs, ICOAxiom.com dibinātājs. “Es atbalstu Bitcoin Cash kriptovalūtu. Cenu ziņā tā ir lētāka par bitkoinu… tajā pat laikā tā ir ļoti lielā mērā saistīta ar Bitkoina cenas svārstībām. Ja Bitkoina cena sasniegs 100,000$ atzīmi, kā apgalvo daži eksperti, arī Bitcoin Cash vērtība pieaugs. Pēdējos sešos mēnešos Bitkoin Cash peļņa ir pāsniegusi Bitkoina rādītājus.”

Dash

Viena no pēdējām šajā sarakstā ir Dash kriptovalūta. Antonio Moratti, galvenais GoByte tīkla blokķēdes projekta mārketinga speciālists, uzsver sekojošo: “Viens no iemesliem, kāpēc man patīk Dash kriptovalūta, ir tās decentralizācija. Dash projektam nav centralizētas pārvaldes. Lēmumus par sistēmas tālāku attīstību neveic atsevišķi programmētāji, bet gan visas Dash projekta komandas pārstāvji caur decentralizētas pārvaldības mehānismu. Dash kriptovalūtas ieguvei ir nepieciešams mazāks eneģijas apjoms, pateicoties X11 algoritmam. Katrs komandas pārstāvis var izteikt savas idejas attiecībā uz kriptovalūtas attīstību”.

Izvēloties kādu no šīm kriptovalūtām, apsveriet sekojošo: Vai kriptovalūtai ir ilgmūžība? Tas nav priekšnoteikums, bet tas varētu būt svarīgi. Vai kriptovalūtas izveidi nodrošina spēcīga komanda? Vai tā risina pastāvošās problēmas? Vai tai ir likviditāte? Vai tā ir decentralizēta? Vai tiek nodrošināta ātra darījumu apstrāde? Vai tai ir fiksēts nodrošinājums?

Ja kāds no šiem jautājumiem jums ir radījis pārdomas, iespējams, vajag vēl visu apsvērt, pirms izvēlaties investēt kādā no kriptovalūtām.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top