Tehnoloģijas

Kurš ir izturīgāks – Samsung Galaxy Note 20 Ultra vai iPhone 11 Pro Max (Video)

YouTube kanāla PhoneBuff autori nolēma pārbaudīt uz izturību jauno Samsung Galaxy Note 20 Ultra un tā konkurentu – pērnā gada iPhone 11 Pro Max, kuru drīz nomainīs iPhone 12. Viedtālruņi tika mesti no dažādiem augstumiem uz betona seguma, lai pārbaudītu to izturību.

Kritienu uz aizmugurējā paneļa labāk izturēja Note 20 Ultra: tam saplaisāja tikai viena mala, bet iPhone 11 Pro Max ar plaisām pārklājās viss aizmugurējais stikls. Ar kritienu uz stūra abi tika galā veiksmīgi – negūstot gandrīz nekādus bojājumus. Krītot uz displeja, vesels palika tikai Samsung viedtelefons – kamēr tā konkurenta ekrāns lidojumu neizturēja.

Visinteresantākais bija bonusa tests: viedtālruņus 10 reizes meta uz grīdas no aptuveni 2 metru augstuma. Rezultātā iPhone 11 Pro Max neizdzīvoja, stikls plaisās un pat atdalījās, kamera vairs nedarbojās, lai gan displejs vēl bija rīcībspējīgs.

Bet pats negaidītākais bija Galaxy Note 20 Ultra rezultāts, ierīcei neradās neviena plaisa! Acīmredzot, tas ir jaunā aizsargstikla Gorilla Glass Victus nopelns, kāds pagaidām ir tikai Samsung flagmaņiem.

Rezultātā pēdējais ieguva 39 punktus no 40 iespējamiem, sagraujot “ābolu” ar 9 punktu starpību.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top