Visas ziņas

Kurš pagājušajā nedēļā pārskaitīja 856 tūkstošus bitkoinu?

Kurš pagājušajā nedēļā pārskaitīja 856 tūkstošus bitkoinu

Pagājušajā nedēļā parādījās paziņojumi par noslēpumainu “vali”, kurš sadalījis 856 000 BTC pa 107 makiem, proti – uz katru adresi tika nosūtīti 8000 BTC. Pārrēķinot pēc pašreizējā kursa – kriptovalūtas kopējā summa bija 2,91 miljards dolāru. Turklāt pārvietoto monētu skaits veido 4,9 procentus no visa apgrozībā esošā bitkoinu daudzuma.

Līdz šodienai kripto kopienā jau paspējušas parādīties vairākas teorijas un baumas par noslēpumaino bagātnieku. Kāds atzīmējis, ka adreses var piederēt portālam FEE.org, jo serviss BitInfoCharts sasaistīja vairāku adrešu informāciju tieši ar šo vietni. Tiesa – ziedojumu adrese FEE.org visā savas pastāvēšanas laikā saņēmusi tikai 2,21485713 BTC.

Kāds sakars ar Coinbase?

Patiesībā aiz lielā daudzuma monētu pārvietošanas stāv Amerikas lielākā kripto birža Coinbase. Jau 29. novembrī kompānijas oficiālajā blogā parādījās informācija par plānveida tehniskajiem darbiem, kas “var būt iemesls visu Coinbase atbalstīto kriptovalūtu kustībai”.

Sakrīt arī “aizdomās turēto” transakciju laiks – biržas pārstāvji brīdināja, ka pārvietos līdzekļus periodā no 1. līdz 6. decembrim. Citiem vārdiem sakot, nekāda “noslēpumainā vaļa” nav – tas ir tikai kārtējais vienas biržas iekšējo jautājumu risinājums.

Turklāt tagad veikt tādu operāciju ir visizdevīgāk. Bitkoina lielā krituma dēļ komisijas maksas par transakcijām pazeminājušās gandrīz līdz nullei – tādējādi birža praktiski necieta nekādus zaudējumus.

Atgādinām – iepriekš lielas kustības notika Ethereum. Oktobra beigās no Binance aukstā maka pazuda 988 888 ETH. Kā vēlāk izrādījās – kriptovalūta tika sadalīta starp dažādām biržas adresēm, lai paaugstinātu tās klientu aktīvu drošības līmeni. Vēsturiski tā izveidojies, ka vislielākās kripto transakcijas gandrīz vienmēr veic biržas, tāpēc investoriem nav jāuztraucas.

 

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

To Top