Visas ziņas

Viena no labakajām darba vietām Ķīnā – kompānija “Bitmain”

Viena no labakajām darba vietām Ķīnā - kompānija “Bitmain”

Kriptovalūtu ieguves iekārtas lielākoties tiek ražotas Ķīnā, kur darbojas arī lielākie iekārtu ražotāji visā pasaulē. Saskaņā ar pieejamo informāciju platformā “LinkedIn”, kompānija “Bitmain” ir kļuvusi par iecienītu darbavietu pasaules otrajā lielākajā ekonomikā. Ir zināms, ka kompānija “Bitmain” ir trešais lielākais un labākais darba vietu nodrošinātājs. Kā ziņo CNN, “Bitmain” galvenais birojs atrodas Pekinā, un uzņēmumā strādā aptuveni 2.500 darbinieki visā pasaulē.

Saskaņā ar “LinkedIn” lietotāju atsauksmēm, kriptovalūtas ieguves iekārtu ražotāju ir pārspējusi divi uzņēmumi – Ķīnas kompānija “DiDi Chuxing” un interneta satura firma “ByteDance”.
Uzņēmumu vērtēšanas kritēriji bija balstīti uz vairākiem faktoriem – uzņēmuma spēju piesaistīt darba kandidātus no citiem vadošajiem darba devējiem, interesi par reklamētajām darbavietām, darbinieku piesaisti un nodarbinātības pieaugumu.”

Ņemot vērā to, ka kompānijai “Bitmain” ir viens no trim augstākajiem rādītājiem, tas norāda uz to, ka, neraugoties uz neveiksmēm, ar ko uzņēmums bija saskāries pēdējos mēnešos, tas joprojām ir pievilcīgs darba meklētājiem Ķīnā.

Kriptovalūtu cenu kāpums bieži vien ir saistīts ar lielo institucionālo ieguldītāju, kā arī vienkāršu ieguldītāju vispārējās intereses pieaugumu. 2017. gada beigās bija novērojams, ka tirgū ienāk daudz vairāk cilvēku, kuri, iespējams, pat nav dzirdējuši par kriptovalūtu. Varbūt šis intereses pieaugums ir palīdzējis kompānijai “Bitmain” kļūt par top 3 uzņēmumu? Vai arī, iespējams, ka darba meklētājus piesaista uzņēmuma darba vide.

Būs interesanti redzēt, vai šī situācija saistībā ar uzņēmuma rādītājiem arī turpmāk saglabāsies esošajā pozīcijā.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top