BitCoin

Toms Lī: bitkoins – labākā investīcija 2019 gadam

bitkoins – labākā investīcija 2019 gadam

Toms Lī – kripto galvenais atbalstītājs Volstrītā – nesen sniedza interviju portālam Cointelegraph, kurā komentēja galvenās kriptovalūtas stāvokli šodien.
Atgādinām – iepriekš Lī mazināja savu prognozi saistībā ar bitkoina kursu. Tomēr šajā intervijā analītiķis atturējās no konkrētu skaitļu paziņošanas. Šķiet, ka Toms jau pats vairs netic savai prognozei.
Pēc Lī teiktā – pēdējos pāris mēnešos atkarība starp tradicionālajiem tirgiem un kripto ir pieaugusi vairākkārt.
Pasaules tirgi novembrī kritušies gandrīz par 10 procentiem. Un lai gan starp kriptovalūtām un tradicionālajiem aktīviem pastāv negatīva korelācija – pēdējās 6 nedēļās atkarība starp tirgiem sasniegusi jaunas virsotnes.
Kā ziņo EthereumWorldNews – iepriekšējos 4 mēnešos piecas vispopulārākās tehnoloģiju kompāniju akcijas zaudējušas aptuveni 822 miljardus dolāru kapitalizācijas.
Ko tādā gadījumā darīt tiem, kas patiešām tic kriptovalūtu potenciālam? Lī iesaka “saglabāt mieru” un digitālajos aktīvos neieguldīt pārāk daudz. Viņš arī piebildis, ka Fundstrat (Lī fonds) saviem klientiem iesaka piešķirt kripto līdz diviem procentiem sava portfolio.
Toms Lī arī zina – kur tieši jums vajadzētu ieguldīt savu naudu. Viņš uzskata, ka tirgū ir ļoti maz vērtīgu projektu – galvenie starp tiem ir bitkoins, Ripple un Ethereum.
Tagad ir tieši tas brīdis, kad bitkoins izskatās kā ne pārāk pievilcīga investīcija īstermiņa perspektīvā. Tomēr nevajadzētu aizmirst, ka kripto līdz šim atrodas agrīnā savas attīstības stadijā. Nākotnē kriptovalūtu pieņemšana pasaulē vienalga sasniegs jaunas virsotnes. Es domāju, ka 2019. gads būs labākais gads investēšanai bitkoinā.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top