Visas ziņas

Planšetdators darbam, mācībām un atpūtai

Labākais planšetdators darbam, mācībām un atpūtai

Samsung planšetdators Galaxy Tab S7 un Tab S7+

Samsung planšetdatora Galaxy Tab S7 un Tab S7+ izcilo sniegumu nodrošina jaunais programmatūras atjauninājums One UI 3, kas ļauj savienot visas Galaxy ekosistēmā esošās ierīces, ļaujot ērti un vienmērīgi pārslēgties no vienas ierīces uz otru. 120Hz atsvaidzes intensitāti un daudzpusīgās funkcijas novērtēs ikviens lietotājs – neatkarīgi no tā, vai planšetdators tiek izmantots darbam vai atpūtai. Galaxy Tab S7 un Tab S7+ tagad pieejams arī jaunā – mistiski zilā – krāsā.

Galaxy Tab S7 un Tab S7+ ir Samsung inovatīvākais planšetdators. Jaunie planšetdatori mistiski zilā krāsā un programmatūras atjauninājums ikvienam tā lietotājam ļaus ne tikai radoši izpausties, bet veicinās arī produktivitāti. Planšetdatoru var gan savienot ar datoru, gan pievienot klaviatūru, nodrošinot datora līmeņa pieredzi. Tāpat papildu ērtībai iespējams izmantot S Pen irbuli – pasaulē jaudīgāko pildspalvu, kas noderēs pierakstiem un zīmēšanai digitālajā vidē,” norāda Jurijs Bušmaks, Samsung IT un mobilo tehnoloģiju nodaļas vadītājs Baltijā.

One UI 3 programmatūras atjauninājums

Samsung paziņoja par jauno One UI 3 programmatūras atjauninājumu š.g. janvārī, kad prezentēja jaunākos S21 sērijas viedtālruņus. Līdz ar atjauninājumu, planšetdatora lietotājiem tiek nodrošināta izcila savienojamība un pieredze ar Galaxy S21 sērijas viedtālruņiem un bezvadu austiņām Galaxy Buds Pro. Vienmērīgu darbību nodrošina iespēja ērti pārslēgties no vienas ierīces uz otru. Starp planšetdatoru Galaxy Tab S7 vai S7+  un Galaxy S21 sērijas viedtālruni, lietotājiem ir iespēja viegli kopēt tekstus un pārnest attēlus no vienas ierīces uz otru. One UI 3 programmatūras atjauninājums ļauj arī paplašināt ekrāna vietu, savienojot Galaxy Tab S7 vai S7+ arī ar datoru.

Jauni veidi, kā radoši izpausties

Izmantojot Galaxy Tab S7 un S7+, radošumu iespējams izpaust daudz dažādos veidos. Tab S7 un S7+ mistiski zilā krāsā, pateicoties 120Hz atsvaidzes ātrumam, pielāgosies lietotāja radošajai ikdienai un ļaus vienmērīgāk veikt dažādas darbības ekrānā. Galaxy Tab S7 ir 11 collu LTPS TFT ekrāns, savukārt, Tab S7+ modelim – 12,4 collu. Super AMOLED ekrāns nodrošinās kristālskaidru skatīšanās pieredzi neatkarīgi no tā, vai lietotājs spēlē spēles tiešsaistē vai straumē augstas izšķirtspējas saturu.

Spēcīga ekosistēma, kas sniegs atbalstu Tavai ikdienai

Planšetdatori Galaxy Tab S7 un S7 + pieejami ne tikai mistiski melnā un mistiski bronzas krāsā, bet tagad arī – mistiski zilā krāsā. Ikvienu ierīci iespējams savienot ar citām Samsung Galaxy ekosistēmā esošajām ierīcēm. Piemēram, Auto Switch funkcija ļauj daudz ātrāk pārslēgties uz bezvadu austiņām Galaxy Buds Pro, izbaudot gan iecienītāko mūziku, gan automātiski pārslēdzot savienojumu uz viedtālruni, ja tiek saņemts zvans. Galaxy ekosistēmas ietvaros tiks nodrošināta jauna un nevainojami savienota pieredze, sniedzot iespēju paaugstināt radošumu un produktivitāti.

Pieejamība

Planšetdatoru Galaxy Tab S7 un S7+ rekomendējamā mazumtirdzniecības cena ­­­– sākot no 719 EUR. Papildu informācija: Samsung

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top