Tehnoloģijas

Lai nodrošinātu ātru un savlaicīgu paku piegādi, “Venipak” izveido jaunu termināli Pierīgā

Lai nodrošinātu ātru un savlaicīgu paku piegādi, “Venipak” izveido jaunu termināli Pierīgā

Starptautisko pakalpojumu piegādes kompānija “Venipak” izveidojis vēl vienu paku piegādes termināli Pierigā, lai tādējādi nodrošinātu savlaicīgu, ātrāku un ērtāku paku saņemšanu klientiem. Pašreiz viens šāds terminālis darbojas Mārupē, kurā darbu no šā gada oktobra nodrošinās jauna šķirošanas līnija ar investīcijām 1,5 miljonu eiro apjomā, bet jaunais terminālis atrodas Rumbulā.

Līdz šim paku piegāde Rīgā tika organizēta no Mārupes, taču sastrēgumi galvaspilsētā, kas bieži veidojas uz tiltiem, būtiski apgrūtināja sūtījumu savlaicīgu piegādi. Lai to risinātu, tika pieņemts lēmums izveidot papildu paku piegādes termināli otrpus Daugavai, Rumbulā, tādējādi risinot problēmu.

“Konkurence šajā nozarē ir ļoti liela, tāpēc ir svarīgi lietot inovatīvas problēmu risināšanas metodes un mainīt standarta procesus, lai nodrošinātu klientiem augstākās kvalitātes servisu, kur piegādes laikā ātrums ir viens no galvenajiem priekšnoteikumiem,” saka “Venipak” izpilddirektors Darius Zailskas, “ja tiek apsolīts, ka paka 24 stundu laikā nonāks pie pircēja, tad tas arī ir jānodrošina, lai veidotu labu reputāciju un klienti būtu apmierināti.” Viņš skaidro, ka papildu no šā gada oktobra darbu sāks jauna šķirošanas līnija Mārupē, kas varēs nodrošināt ļoti ātru paku sagatavošanu un nogādāšanu pakomātos.

Pašreiz “Venipak” ir noslēdzis 200 pakomātu tīkla izvietošanu Latvijā, kas pieejami dažādās vietās, lai ikviens varētu savus sūtījumus saņemt sev ērtā vietā.

Patlaban “Venipak” izveidojis deviņus paku termināļus Latvijā: Rēzeknē, Daugavpilī, Valmierā, Liepājā, Gulbenē, Ventspilī, Jēkabpilī un Pierīgā. Uzņēmums, sadarbojoties ar vietējām kompānijām, termināļu telpas īrē, aprīkojot tās ar nepieciešamajām iekārtām, nodrošinot 149 darba vietas.

Šā gad pirmajos sešos mēnešos, salīdzinot ar 2021. gada pirmo pusgadu, “Venipak” vidējā izaugsme bija 29%, kur Lietuvā pieaugums sasniedza 27%, Latvijā 43%, bet Igaunijā 26%, savukārt Polijā uzņēmuma klientu apjoms palielinājās par 28%. “Venipak” apgrozījums šā gada pirmajā pusgadā sasniedza 32 miljonus eiro.

Par “Venipak” grupu

Starptautiskais sūtījumu piegādes uzņēmums “Venipak”, kas dibināts 2004. gadā, piedāvā efektīvus sūtījumu loģistikas risinājumus uzņēmumiem un privātpersonām Baltijas valstīs, Polijā, Vācijā, ASV un Ķīnā. Katru gadu uzņēmums uzlabo kurjerpakalpojumus, iegulda e-komercijas tehnoloģiskajos risinājumos un paplašina savu paku piegādes tīklu Baltijas valstīs. Klientiem Lietuvā, Latvijā un Igaunijā ir pieejami gandrīz 1000 paku saņemšanas punkti. Tuvāko gadu laikā “Venipak” plāno attīstīt gandrīz 2000 pasta termināļu un paku saņemšanas punktu tīklu un kļūt par vienu no lielākajiem paku piegādes tīkliem Baltijā.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top