Litecoin

Laiks pirkt Litecoin?

 

Laiks pirkt LitecoinSaskaņā ar eToro pēdējās tirgus analīzes datiem, Litecoin ir viena no visnenovērtētākajām monētām. Kompānijas analītiķi apgalvo, ka tagad kriptovalūta tiek tirgota ar “milzīgu atlaidi”.

eToro: Litecoin pašreizējo cenu pilnībā var uzskatīt par labu izdevīgam tirdzniecības darījumam.

Ekspertu secinājumi balstās uz to, ka Litecoin komanda tiecas izdalīt kriptovalūtu no bitkoina atsevišķā aktīvu tipā. Monēta funkcionē pēc tā paša principa, bet tai ir ātrākas un lētākas transakcijas, tādēļ ir labāk piemērota masveida pieņemšanai lielajā tirgū.

Tostarp abi projekti uzskatāmi par uzkrāšanas līdzekļiem – kā zelts un sudrabs. Litecoin var kļūt par lielisku līdzekli investoru aktīvu diversifikācijai.

Kompānijas pārstāvji arī atzīmējuši, ka korelācija starp bitkoinu un Litecoin ļoti atgādina attiecību starp zeltu un sudrabu. Kad jaunās sudraba ieguves tehnoloģijas ļāva strauji palielināt vērtīgā metāla daudzumu tirgū – tas ātri zaudēja savu investīciju pievilcību un pārcēlās uz otro vietu pēc zelta.

Tiesa, eToro analītiķi brīdina, ka nevajadzētu uzreiz mest visu savu naudu, lai nopirktu kriptovalūtu. Turklāt eksperti neiesaka tērēt vairāk kā 20 procentus no saviem ietaupījumiem vienīgi kripto iegādei. Neaizmirstiet – nedrīkst “likt visas olas vienā grozā” – tas ir vieglākais veids, kā šķirties no visiem saviem aktīviem.

Litecoin demonstrē labu potenciālu masveida lietošanai. Turklāt monētai ir milzīga likviditāte un tā tiek tirgota gandrīz jebkurā biržā.

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top