Visas ziņas

Landzo Quincy: simpātisks robots-mākslinieks, kurš iemācīs bērnam zīmēt un apgūt valodas – angļu vai franču

Landzo Quincy no Aliexpress

Turpinām meklēt AliExpress veikalos interesantus piedāvājumus. Simpātisks interaktīvais robots-mākslinieks Landzo Quincy, kas izgatavots futūristiskā dizainā un nokrāsots spilgtā krāsā. Tā galvenais uzdevums ir iemācīt bērnam zīmēt un valodas – angļu vai franču.

Shēma ir vienkārša: komplektā ir kartiņas ar dažādiem attēliem un QR kodu otrā pusē. Noskenējiet kodu – un robots sāks zīmēt kartiņā redzamo attēlu, vienlaikus komunicējot ar bērnu un paskaidrojot viņam darbību secību. Jūsu lolojums atkārto pēc mazā skolotāja un mācās zīmēt!

Landzo Quincy rotaļlieta

Bez paša robota komplektā ir divas pildspalvas, nodarbību grāmatas un dažādas sarežģītības kartiņas – sākot no vienkāršiem augļiem un dārzeņiem, līdz pat dzīvniekiem. Papildus Landzo Quincy uzdod bērnam interesantus un noderīgus uzdevumus.

Gadžetam uzstādīts 2600 mAh kapacitātes akumulators, ar kura vienu uzlādi pietiek 4,5 stundu ilgai darbībai. To var uzlādēt, izmantojot USB kabeli.
AliExpress Landzo Quincy tagad var  pasūtīt par € 68,91. Bez tam pieejama atlaide ar promo kodu un kuponi – atkarībā no pasūtījuma summas. Var izvēlēties versiju angļu vai franču valodā.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top