Tehnoloģijas

Latvijā darbību uzsāks automašīnu abonēšanas platforma MyBee

Latvijā darbību uzsāks automašīnu abonēšanas platforma MyBeeAutomašīnu abonēšanas platforma MyBee plāno paplašināt savu pakalpojumu sniegšanu un sākt darbību Latvijā. MyBee pārvalda starptautiskā uzņēmumu grupa Modus Group, kurai pieder arī Latvijā labi pazīstamais CityBee. Šāda alternatīva automašīnas iegādei vai līzingam rada ievērojamu potenciālu visā Eiropā – arvien vairāk patērētāju novērtē šādu pieeju no finansiālā viedokļa. MyBee jau ir pieejams Lietuvā un Igaunijā, savukārt Latvijas tirgū uzņēmuma pakalpojumi būs pieejami nākamā gada sākumā.

MyBee ir pilnībā digitāls automašīnu abonementu sniedzējs – tas ir jauns veids, kā klientiem tikt pie automobiļa, ļaujot to abonēt lietotnē un lietot tajā pašā dienā bez dokumentu kārtošanas vai ilgtermiņa saistībām. MyBee mērķis ir nodrošināt pēc iespējas lielāku vienkāršību ar aizvien straujāku sabiedrības dzīvesveidu, kas novērtē elastīgus risinājumus. Ievērojami pieaug pieprasījums pēc īstermiņa un īpaši ilgtermiņa automobiļu nomas, jo strauji mainās iedzīvotāju attieksme un gaidas attiecībā uz mobilitāti. Automašīnu koplietošanas risinājums CityBee ir Baltijā labi pazīstams transportlīdzekļu koplietošanas zīmols, un klienti jau ir iepazinušies ar tā darbību un šī pakalpojuma sniegtajām priekšrocībām.

“Mūsu klienti Lietuvā un Igaunijā automobiļu abonēšanas pakalpojumu novērtē tā vienkāršības, elastības un ātruma dēļ. Pēc automašīnas rezervēšanas klients to var saņemt un sākt lietot jau tajā pašā dienā – bez bankas pakalpojumu vai drukāta līguma nepieciešamības. Klienti Latvijā jau ir iepazinušies ar mūsu saistīto zīmolu CityBee un tā sniegtajām priekšrocībām. Līdz ar jaunā pakalpojuma pieejamību arī Latvijas iedzīvotājiem, mēs nodrošināsim vienotu šī pakalpojuma pieejamību visā Baltijas valstu reģionā. Pateicoties CityBee automašīnu koplietošanas priekšrocībām un unikālajam MyBee konceptam, visu Baltijas valstu iedzīvotājiem būs iespēja izmantot modernākos transporta pakalpojumu un dzīvot ilgtspējīgāk, palielinot ikdienas pārvietošanās komforta līmeni,” norāda MyBee izpilddirektors Luks Jurkšaits (Lukas Jurkšaitis).

MyBee izpilddirektors Luks Jurkšaits (Lukas Jurkšaitis)

MyBee izpilddirektors Luks Jurkšaits

Luks Jurkšaits piebilst: “Ieejot jaunajā tirgū, mēs meklējam MyBee vadītāju šajā valstī, kas ir gatavs nodrošināt uzņēmuma pakalpojumu izveidi un turpmāko paplašināšanos Latvijā.”

CityBee un MyBee ir daļa no Modus Mobility saimes, kas ir apņēmusies veidot mobilitātes risinājumus, kas cilvēku ikdienu padara pēc iespējas elastīgāku, savukārt pilsētas tīrākas un vienlaikus paātrina virzību uz klimata krīzes negatīvo seku palēnināšanu. Automašīnu koplietošanas vai automobiļu abonēšanas pakalpojums palīdz ietaupīt vienas mājsaimniecības budžetu, turklāt tas ir ilgtspējīgāks transporta risinājums ietekmes uz vidi ziņā.

MyBee autoparku veido jaunākie vairāku zīmolu automašīnu modeļi, un tie atbilst katra tirgus īpašajām vajadzībām. Autoparks nemitīgi palielinās un šobrīd to veido vairāk nekā 900 transportlīdzekļi – līdz gada beigām ir plānots to turpināt paaugstināt.

Par MyBee

MyBee ir daļa no starptautiskās Modus Group, kuras uzņēmumi šobrīd darbojas 12 Eiropas tirgos. MyBee Lietuvā sāka darboties 2021. gada jūnijā. Pirmajā gadā gan ar privātām, gan juridiskām personām tika noslēgti vairāk nekā 800 automašīnu abonēšanas līgumi. MyBee autoparku šobrīd veido vairāk nekā 900 automašīnas, un ir plānots pieauguma tempu saglabāt nemainīgu līdz šī gada beigām. Modus Group pamatdarbība aptver četras jomas: atjaunīgo enerģiju (Green Genius), mobilitātes pakalpojumus (CityBee un MyBee), transportlīdzekļu biznesu (ar 14 pazīstamiem zīmoliem) un ieguldījumu fondu pārvaldību ar meitasuzņēmuma Modus Asset Management starpniecību. Papildu informācija.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top