Bez tēmas

Latvijas eksportējošajiem uzņēmumiem tagad pieejami jaunākie digitālā mārketinga rīki vēl straujākai izaugsmei

Latvijas eksportējošajiem uzņēmumiem tagad pieejami jaunākie digitālā mārketinga rīki vēl straujākai izaugsmei

Par Latvijas Eksportētāju asociācijas “The Red Jackets” partneri ir kļuvis SIA “Httpool Latvia” ar mērķi stiprināt Latvijas eksportējošo uzņēmumu izpratni par digitālā mārketinga nozīmi iekarojot globālus tirgus.

“Httpool” ir uzņēmuma IMS meitasuzņēmums un vadošais starptautiskais starpkanālu reklāmas tīkls. “Httpool” izmanto vismodernākās patentētās un licencētās tehnoloģijas. Uzņēmumam ir starptautiska pieredze, un tas nodrošina reklāmas tādos sociālajos tīklos kā “Twitter”, “LinkedIn”, “Spotify” un citur vairāk kā 30 pasaules valstīs.

“Uzņēmums “Httpool” ir pārstāvēts vairāk kā 30 pasaules valstīs, arī Latvijā. Mums ir apjomīgas zināšanas par digitālo mārketingu, jo šajās valstīs pārstāvam pasaulē populārākās sociālo tīklu platformas. Mēs esam priecīgi atvērt šo valstu durvis Latvijas uzņēmējiem un palīdzēt iekarot pasauli, izmantojot digitālo mārketingu. Esam pateicīgi “The Red Jackets” par ieguldīto darbu un doto iespēju vietējiem uzņēmējiem attīstīties globālā mērogā, tāpēc pievienojamies asociācijai kā biedri” norāda Arnis Ozols, SIA “Httpool Latvia” reģionālais direktors.

Mēs esam ļoti priecīgi un pagodināti par digitālo mārketinga ekspertu uzņēmums “Httpool Latvia” aktīvo iesaisti asociācijā un tās darbā. Šobrīd vairāk kā nekad, tiešsaistes pārdošanai ir milzīgs spēks, īpaši eksportējošo uzņēmumu kontekstā, jo visi tradicionālie klientu piesaistes veidi uz laiku ir apstājušies. Tāpēc esam īpaši priecīgi, ka “Httpool Latvia” nāk ar vēlmi un ambīciju palīdzēt Latvijas eksporta izcilniekiem izkopt savas tiešsaistes mārketinga prasmes. Mēs ticam, ka kopā mēs esam stiprāki un varam nest Latvijas vārdu pasaulē!” Mārtiņš Tiknuss, Latvijas Eksportētāju asociācijaThe Red Jackets” valdes priekšsēdētājs.

Par “The Red Jackets”

Latvijas Eksportētāju asociācija “The Red Jackets” ir Latvijas eksportējošo uzņēmumu atbalsta biedrība, kuras mērķis ir Latvijas eksportspējas veicināšana un Latvijas zīmola stāsta atpazīstamības veidošana. Asociācija apvieno Latvijas eksportētājus un organizācijas, kas strādā ar Latvijas eksportspējas veicināšanu. Asociācija apvieno 25 Latvijas eksporta izcilniekus tādus kā: SAF, Primekss, Groglass, BalticOvo, Ette Tete, Rāmkalni, Elko Grupa, Krassky, Skonto Prefab, Laflora un citi. Latvijas labāko eksporta zīmolu titulu “The Red Jackets” ir saņēmuši 80 Latvijas uzņēmumi, bet “The Rising Stars” jeb uzlecošo eksporta zvaigžņu titulu – 40 uzņēmumi. Kustība ir izdevusi jau trīs “Treasures of Latvia” grāmatas, kā arī radījusi digitālo platformu www.treasuresoflatvia.com, kas ilustrē Latvijas eksportu pasaulē.

Informāciju sagatavoja Līva Stūrmane, Latvijas Eksportētāju asociācijas “The Red Jackets” izpilddirektore.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top