Tehnoloģijas

Latvijas Antidopinga birojs ievieš anonīmu un konfidenciālu ziņošanas platformu

Latvijas Antidopinga birojs ievieš anonīmu un konfidenciālu ziņošanas platformu

Sportista vai sporta darbinieka rīcībā esošā informācija var palīdzēt aizsargāt sportistus no negodīguma sportā, kā arī aizsargāt pasaules un Latvijas sporta integritāti kopumā. Jebkura sniegtā informācija par iespējamu pārkāpumu mūs kopīgi tuvina godīgas un tīras spēles nodrošināšanai Latvijā.

Tādēļ Latvijas Antidopinga birojs sadarbībā ar whistleblower software ieviesis anonīmu un konfidenciālu ziņošanas platformu, kas nodrošina iespēju jebkuram anonīmi un konfidenciāli ziņot Latvijas Antidopinga birojam par ikviena cilvēka rīcībā esošu informāciju, kura norāda uz iespējama antidopinga noteikumu pārkāpuma izdarīšanu, kā arī citiem pārkāpumiem, kas iespējams apdraud Patiesu Sportu un ir pretrunā ar godīgas spēles principiem.

Piekļūt ziņošanas portālam ir iespējams izmantojot saiti: Whistleblowersoftware

Šī vietne ir drošs veids, kā ziņot par aktivitātēm, kas ir pretrunā ar antidopinga noteikumiem, vienlaikus atbalstot sportista un sporta darbinieka pienākumu, un atbildību neklusēt par antidopinga noteikumu pārkāpumiem, lai aizsargātu ikkatra sportista tiesības piedalīties no dopinga brīvā sportā.

Plašāku informāciju par ziņošanu un to kārtību var skatīt Latvijas Antidopinga biroja mājaslapā.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top