Visas ziņas

Latvijas Pasta kurjerpakalpojumu sniedzējam Eksprespastam iekšzemes sūtījumu piegādes palielinās par 40%

Latvijas Pasta kurjerpakalpojumu sniedzējam Eksprespastam iekšzemes sūtījumu piegādes palielinās par 40%

Latvijas Pasta Eksprespastam, kas specializējas kurjerpasta pakalpojumu sniegšanā, 2020.gadā par 40% palielinājies iekšzemes sūtījumu apjoms, kā arī būtiski – par gandrīz 150% – audzis apkalpoto klientu skaits, kas sūtījumu noformēšanai izmanto e-sūtīšanas rīku, kas ir īpaši ērts sūtījumu nosūtīšanas veids Covid-19 laikā, jo ļauj noformēt un nosūtīt sūtījumus, neizejot no mājām vai biroja un neapmeklējot pasta nodaļu. Eksprespasts sadarbībā ar Nacionālo veselības dienestu 2020.gadā piegādāja 6,9 miljonus sejas masku, 0,8 miljonu respiratoru un 2500 aizsargbriļļu 2500 ārstniecības iestādēm visā Latvijā, sadarbību turpinot arī 2021.gadā.

Covid-19 izraisītās pandēmijas dēļ Latvijā strauji attīstījusies e-komercijas tirdzniecība, palielinot pieprasījumu pēc dažāda veida preču piegādēm. Latvijas Pasta kurjerpakalpojumu sniedzējam Eksprespastam ievērojami auguši iekšzemes sūtījumu apjomi, ko veicinājusi arī klientu vēlme sūtījumus saņemt maksimāli ātri ar kurjera starpniecību bez pasta pakalpojumu sniegšanas vietas klātienes apmeklējuma. 2020.gadā Eksprespasta iekšzemes sūtījumu apjoms palielinājies par 40%, salīdzinot ar iepriekšējo gadu, un šāda tendence turpinās arī 2021.gadā – janvārī un februārī kurjerpasta pakalpojumu apjoms palielinājies par 37%, salīdzinot ar analogu periodu pērn.

Līdz ar Covid-19 ietekmi 2020.gadā pieaudzis arī apkalpoto klientu skaits, kas sūtījumu noformēšanai izmantojuši e-sūtīšanas rīku Eksprespasta mājaslapā.

Šādi 2020.gadā klienti sūtījumus noformējuši par 148% vairāk, salīdzinot ar 2019.gadu. Šis ir īpaši ērts sūtījumu nosūtīšanas veids Covid-19 laikā, jo ļauj noformēt un nosūtīt sūtījumus, neizejot no mājām vai biroja un neapmeklējot pasta nodaļu klātienē.

Pasta sūtījumu noformēšana tiešsaistē ir vienkāršs risinājums piegādēm Latvijā, Lietuvā un Igaunijā – noformēšanas brīdī klients var uzzināt pakalpojuma izmaksas, veikt apmaksu, izmantojot maksājumu karti vai internetbanku, izvēlēties ērtāko sūtījuma piegādes un nodošanas veidu. Eksprespasts piedāvā plašas piegādes iespējas Latvijas teritorijā – sūtījumu var piegādāt ar kurjeru noteiktā adresē, uz kādu no vairāk nekā 60 Latvijas Pasta pakomātiem, vairāk nekā 60 Circle-K degvielas uzpildes stacijām vai vairāk nekā 300 pilna spektra pasta nodaļām visā Latvijā. Savukārt noformētos eksprespasta sūtījumus klienti var nodot tuvākajā pasta pakalpojumu sniegšanas vietā vai izsaucot kurjeru savā dzīvesvietā.

Eksprespasts sadarbībā ar Nacionālo veselības dienestu 2020.gadā piegādāja 6,9 miljonus sejas masku, 0,8 miljonu respiratoru un 2500 aizsargbriļļu 2500 ārstniecības iestādēm visā Latvijā – šo sūtījumu sašķirošanu un noformēšanu nodrošina Latvijas Pasts. Sadarbība ar Nacionālo veselības dienestu turpinās arī 2021.gadā.

Latvijas Pasta Eksprespasts nodrošina ātrus un kvalitatīvus sūtījumu piegādes pakalpojumus no rokas rokā Latvijā un visā pasaulē; īpaši ērti piegādes nosacījumi ir uz tuvākajām kaimiņvalstī, piemēram, Lietuvā Eksprespasts sūtījumus var piegādāt arī uz 700 pasta nodaļām un 90 paku termināļiem.

Pasaules Pasta savienības (Universal Postal Union) Eksprespasta kooperatīva (Expressmail Service Cooperative – EMS)198 dalībvalstu konkurencē Latvijas Pasta Eksprespasts 2019.gadā atzīts par labāko kurjerpasta servisu pasaulē – tam piešķirts zelta līmeņa kvalitātes novērtējums un pirmā vieta. Eksprespasta sūtījumu piegādes rezultātus visas pasaules EMS uzņēmumos ik gadu vērtē starptautiskā auditorkompānija PriceWaterhouseCoopers.

Latvijas Pasta Eksprespasts jau vairāku gadu garumā ieņem pirmās vietas Pasaules Pasta savienības EMS kooperatīva dalībvalstu uzņēmumu vidū.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top