Visas ziņas

Latvijas Pasta pakomātos sūtījumu glabāšanas laiks pagarināts līdz septiņām dienām

Latvijas Pasta pakomātos sūtījumu glabāšanas laiks pagarināts līdz septiņām dienām

Foto: Publicitātes

Uzlabojot klientu ērtības, Latvijas Pasts no 2020.gada septembra sūtījumus pakomātos uzglabā septiņas dienas – šāds lēmums pieņemts saistībā ar pakomātu pieprasījuma stabilizēšanos un to ietilpības palielināšanu.

Latvijas Pasts turpina pakomātu tīkla modernizēšanu, veicot pakomātu nomaiņu pret jaunākas paaudzes pakomātiem ar lielāku ietilpību, kā arī plāno aprīkot tos ar maksājumu karšu termināļiem un paplašināt ar jauniem pakomātiem.

Lai uzlabotu klientu ērtības un paplašinātu pakomātu izmantošanas iespējas, Latvijas Pasts pagarinājis sūtījumu glabāšanas laiku pakomātos. Jaunais uzglabāšanas termiņš – septiņas dienas – attiecas uz sūtījumiem, kas pakomātos ievietoti no 1.septembra. Savukārt sūtījumi, kas ievietoti līdz 31.augustam, pakomātos tiek glabāti atbilstoši iepriekš noteiktajam periodam – trīs dienas. Šāds lēmums pieņemts saistībā ar pakomātu pieprasījuma stabilizēšanos un īstenotajiem pakomātu tīkla modernizācijas procesiem, kā rezultātā pakomātu kopējā ietilpība palielināta par vairāk nekā 1000 nodalījumu.

Latvijas Pasts turpina pakomāta tīkla modernizāciju, plānojot jau tuvākajā laikā visus pakomātus aprīkot ar jaunākās paaudzes maksājumu karšu termināļiem, kas ļaus operatīvi – tajā skaitā izmantojot bezkontakta maksājumu tehnoloģijas – norēķināties par nosūtīšanas pakalpojumiem. Paralēli tiek plānota tīkla būtiska paplašināšana ar jauniem pakomātiem, un tā īstenošanai Latvijas Pasts izsludinājis iepirkumu 60 jaunu pakomātu iegādei, paredzot to pakāpenisku izvietošanu gan šogad, gan 2021.gadā un plānojot šajā projektā investēt līdz vienam miljonam eiro.

Tā kā joprojām stingri jāievēro drošības pasākumi, Latvijas Pasts aicina maksimāli izmantot pakomātu tīkla iespējas sūtījumu nosūtīšanai un saņemšanai, kā arī lietot individuālos aizsardzības līdzekļus un ievērot nepieciešamo higiēnu. Vairāk informācijas par pasta sūtījumu saņemšanu un nosūtīšanu Latvijas Pasta pakomātos šeit: Pasts.lv

Latvijas Pasts pakomātu tīklu iegādājās 2019.gada augustā, būtiski paplašinot sūtījumu izsniegšanas un nosūtīšanas iespējas, ko veido vairāk nekā 600 pasta pakalpojumu sniegšanas vietu, pastnieku un kurjeru serviss, Circle-K degvielas uzpildes staciju tīkls un vairāk nekā 60 pakomātu visā Latvijā.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top