Visas ziņas

170 Latvijas restorāni sadarbībā ar Wolt aicina 50 dienās apceļot ASV, Japānu, Itāliju, Taizemi un Havaju salas, izmēģinot to virtuvi un mūziku

170 Latvijas restorāni sadarbībā ar Wolt aicina 50 dienās apceļot ASV, Japānu, Itāliju, Taizemi un Havaju salas, izmēģinot to virtuvi un mūziku

Kompensējot pandēmijas radītos ierobežojumus, vairāk nekā 170 Latvijas restorāni un tehnoloģiju kompānija Wolt ir apvienojušies, lai piedāvātu Latvijas iedzīvotājiem 50 dienu ceļojumu pa ASV, Japānu, Itāliju, Taizemi un Havaju salām.

Ik pa desmit dienām Latvijas iedzīvotāji Wolt platformā tiks aicināti iepazīt konkrētu galamērķi kādā no valstīm. Savukārt vietējie restorāni par īpašām cenām šajā periodā piedāvās dažādus tematiskus, šīm pasaules valstīm raksturīgus ēdienus.

Līdzās valstu virtuālai apceļošanai un gastronomiskās daudzveidības iepazīšanai Latvijas restorānu izpildījumā, interesenti šajā laikā tiks aicināti baudīt arī katrai valstij raksturīgo kultūru un mūziku. Līdz ar ēdiena pasūtījumu ikviens saņems arī katras valsts mūzikai veltītu Spotify mūzikas atskaņošanas sarakstu.

Wolt vadītāja Baltijā Līsa Ristala: “Pēdējais gads mums visiem ir bijis ļoti saspringts un ierobežojošs. Bijām spiesti atteikties no daudzām ierastām un mīļām lietām, kas mūs emocionāli piepilda. Viena no tādām lietām ir bijusi ceļošana. Lai arī šobrīd mēs vēl joprojām nevaram droši ceļot, tomēr mēs varam cilvēkiem atnest tās pozitīvās emocijas, sajūtas un atmiņas, ko rada ceļošanas prieks. ASV, Japāna, Itālija, Taizeme un Havaju salas piedāvā ļoti daudzveidīgu emociju buķeti – dažādi temperamenti, dažādas kultūras, dažādi ēdieni un mūzika. Šobrīd varam apceļot šīs zemes virtuāli, un, atrodoties tepat uz vietas Latvijā baudīt šīm kultūrām raksturīgos ēdienus un mūziku. Ļoti ceram, ka šāda emocionālā ceļošana ikvienā vairos prieku un palīdzēs emocionāli daudz vieglāk pārlaist šo saspringto pandēmijas ierobežojumu laiku.”

Viens no vairāk nekā 170 restorāniem, kas piedalās pavasara ceļojumu akcijas organizēšanā ir arī itāļu virtuves restorāns “Naples”. Tā vadītājs Dmitrijs Trušins uzsver: “Lai arī ceļot šobrīd nav ieteicams, tas nenozīmē, ka nevaram sev radīt ceļojuma sajūtas tepat Latvijā, piemēram, baudot labu Itāļu virtuvi mājās un klausoties atbilstošas noskaņas mūziku. Varam nodrošināt, ka ikviens pasūtītājs saņems īstus itāļu mājas virtuves labumus – gan pašgatavotu pastu, gan Itālijai raksturīgo picu ar kraukšķīgo garoziņu un plāno pamatni. Pašas picas tiek ceptas smalkajā Morello Forni krāsnī, kas picu cepēju aprindās tiek pielīdzināta Ferrari! Mums ir svarīgi visiem pasūtījumiem nodrošināt šīs itāļu virtuves neatkārtojamās sajūtas. Šobrīd saviem klientiem Itālijas garšu un smaržu cenšamies nogādāt ar Wolt kurjeru palīdzību, sūtot siltus virtuves sveicienus ar  gardu itāļu ēdienu!”.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top