Tehnoloģijas

Covid-19 ietekmē Latvijas uzņēmums atver militārā ekipējuma internetveikalu

Covid-19 ietekmē Latvijas uzņēmums atver militārā ekipējuma internetveikalu

Latvijas vadošais militārā ekipējuma ražošanas uzņēmums “SRC Brasa”, ņemot vērā valstī noteiktās epidemioloģiskās prasības un tirdzniecības pakalpojumu ierobežojumus, atklāj funkcionālā apģērba un taktiskā ekipējuma tirdzniecību tiešsaistē.

Reaģējot uz Covid-19 izplatības rādītājiem un valstī noteiktajiem piesardzības pasākumiem, uzņēmums nolēma atvērt internetveikalu, lai specializēts militārais ekipējums būtu pieejams, neapmeklējot tirdzniecības vietu klātienē.

“Tas ir nozīmīgs atskaites punkts ne tikai uzņēmuma, bet arī aizsardzības un militāro industriju attīstībā. Nepārtraukta pakalpojuma pieejamība krīzes laikā ir stratēģiski svarīga, lai vietējos un NATO dalībvalstu sadarbības partnerus apgādātu ar pievienotās vērtības produktiem jebkurā diennakts laikā bez klātienes kontakta,” uzsver uzņēmuma “SRC Brasa” valdes loceklis Kristiāns Brēdermanis.

Covid-19 ietekmē Latvijas uzņēmums atver militārā ekipējuma internetveikalu

Jaunākās paaudzes kaujas apģērbu zīmola “Suited Systems” elementi un ekipējuma sistēmas paredzētas dažādiem spēku un operāciju veidiem gan mainīga klimata, gan īpaši aukstos laika apstākļos. Apģērbs, kas pielāgots speciāliem uzdevumiem, izmantojams no +40 līdz -30 grādu temperatūrai, nodrošinot paaugstinātu aizsardzību pret mitrumu.

Funkcionālie apģērbi, kas pieejami tiešsaistē, izgatavoti atbilstoši NATO prasībām, ko raksturo augsta kvalitāte. Tas ir nodilumizturīgs, ātri žūstošs un elpojošs, lai apģērba ekspluatācijas laikā tā valkātāja ķermenis ne tikai nepārkarstu, bet arī neatdzistu.

Bez kaujas apģērba uzņēmums “SRC Brasa” izstrādā dažāda veida taktiskos elementus – pārnēsāšanas sistēmas, taktiskās vestes, bruņu vestes, patrulēšanas jostas, mugursomas un citus, tostarp bezpilota militāro sauszemes atbalsta sistēmu “Natrix”.

Militārais ekipējums un funkcionālais apģērbs pieejams – Suitedsystems

Par “SRC Brasa”

Uzņēmums “SRC Brasa” specializējas funkcionālā un taktiskā apģērba un aprīkojuma izstrādē, testēšanā, kā arī ražošanā. Investējot pētniecībā un pasaules līmeņa tehnoloģijās, pievienotās vērtības produkti tiek pielāgoti kaujas situācijām jebkurā vidē un klimatā, uzņēmumam sadarbojoties ar Latvijas NBS, civilo sektoru un NATO dalībvalstu armijām.

Informāciju sagatavoja Matīss Rutks.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top