BitCoin

Ledger atjaunots Bitcoin Cash atbalsts pēc monētas hardforka

Gandrīz nedēļu pēc Bitcoin Cash hardforka, aparatūras maks Ledger atjaunojis kriptovalūtas atbalstu. Atgādinām – Ledger izstrādātāji iepriekš nolēma apturēt BCH transakcijas, baidoties par monētas blokķēdes sadalīšanu divos forkos. Bažas nebija nepamatotas – Bitcoin Cash patiešām sadalījās Bitcoin ABC un Bitcoin SV.

Bitcoin Cash atkal ir pieejams Ledger

BCH holderus par pauzi brīdināja iepriekš, bet pati apturēšana notika 14. novembrī – tieši dienu pirms hardforka. Atzīmēsim, ka tobrīd Bitcoin Cash izstrādātāji neparūpējās par aizsardzību pret dubultas reproducēšanas uzbrukumu, kas varēja kļūt par haosa un “potenciāli nevēlamu transakciju” iemeslu. Altkoina atbalsta apturēšanas laikā caur Ledger nevarēja nosūtīt BCH.

Kompānijas pārstāvji beidzot paziņoja par pauzes beigām servisā. Oficiālu paziņojumu publicēja Ledger Twitter kontā.

Bitcoin Cash atbalsts atgriežas kā Bitcoin Cash ABC. Mēs arī sniegsim jums pilnu atbalstu savu Bitcoin SV monētu saņemšanas procesā. Mēs iesakām saņemt otrā forka monētas pirms jebkādu BCH transakciju veikšanas. 

Programmētāji arī piebilda, ka BCHSV pagaidām netiek atbalstīts Ledger Live. Kompānija saviem klientiem iesaka vispirms izmantot instrumentu Electron Splash savu monētu Bitcoin SV saņemšanai. Ja viņi to neizdarīs pirms transakcijas veikšanas, tad var zaudēt BCHSV dubultās reproducēšanas potenciālā uzbrukuma dēļ.

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top