Visas ziņas

Ledger izstrādātāji prezentējuši divas jaunas maka Nano S lietojumprogrammas

Populārā Ledger aparatūras maka komanda prezentējusi divas jaunas lietojumprogrammas (aplikācijas) Nano S ierīcei – HODL un Recovery Check.

Abas lietojumprogrammas vērstas uz lietotāju līdzekļu uzglabāšanas drošības paaugstināšanu. HODL un Recovery Check var uzstādīt, izmantojot lietojumprogrammu katalogu Ledger Live.

HODL

Ledger izstrādātāji apgalvo, ka lietotāji var neuztraukties par līdzekļu drošību, ja summa un adrese sakrīt ar to, kas tiek parādīts ierīces Nano S ekrānā.

HODL ir paredzēta, lai vienkāršotu adreses ievadi un tās pārbaudi ienākošo maksājumu saņemšanai, kā arī novērstu ar to saistītās kļūdas. Tādējādi jaunā programma automatizē lietotāja jebkura izveidotā maka adreses ievadi ierīcē Ledger Nano S.

Lai izmantotu jauno metodi, lietotājam nepieciešams:

  • izvēlēties lauku adreses ievadei datorā;
  • aktivizēt lietojumprogrammu HODL;
  • izmantojot Ledger Nano S, izvēlēties attiecīgo maku.

Pēc šīm darbībām adrese tiks ievadīta lietotāja norādītajā laukā.

RecoveryCheck

Šī lietojumprogramma ļauj vēlreiz pārbaudīt seed frāzes pareizību, kas noteikti būs vajadzīga lietotājam ierīces Ledger Nano S pazaudēšanas, zādzības vai sabojāšanās gadījumā.

Agrāk, lai pārbaudītu saglabātās frāzes pareizību, lietotājs varēja tikai atiestatīt ierīci Nano, bet pēc tam izvēlēties opciju Restore Configuration. Šis process aizņēma daudz laika.

Izmantojot RecoveryCheck, lietotājs var ievadīt 24 vārdu frāzi, bet lietojumprogramma pārbaudīs šo vārdu secības pareizību. Tādējādi vairs nav nepieciešams vēlreiz inicializēt ierīci.

Atgādināsim, ka nesen kriptovalūtu apmaiņas platforma Changelly vienojās par partnerību ar aparatūras maku ražotāju Ledger.

Par maku Ledger Nano S lasiet vel

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top