Visas ziņas

Ledger izstrādātājs paziņojis par miljonu pārdotām ierīcēm 2017. gadā

Kompānija LedgerKompānija Ledger 2017. gadā pārdevusi vairāk nekā miljonu savus multivalūtu aparatūras kripto makus, kopumā nopelnot 29 milj. $. Par to Francijas uzņēmuma prezidents Paskāls Gotjē paziņojis intervijā Forbes.

Kompānija plāno arī piesaistīt papildu finansējumu turpmāko plānu realizēšanai.

Atgādināsim, ka janvārī kompānija noslēdza Sērijas B finansēšanas raundu, kuru vadīja britu riska kapitāla firma Draper Esprit. Pamatojoties uz tā rezultātiem, Ledger izstrādātāji savāca 75 milj. $.

Kā atzīmējis Paskāls Gotjē – ja toreiz investīcijas nāca no riska kapitālistiem, tad nākamajā raundā plānots piesaistīt industriālos partnerus, ar kuriem tiks noslēgti komerciāli līgumi.

Saskaņā ar izdevuma informāciju, runa ir par tādiem tehnoloģiju gigantiem – kā Samsung, Google, kā arī Siemens. Pēc jaunu investīciju saņemšanas Ledger tirgus kapitalizācija var pārsniegt 1 mljrd. $.

Kompānijas vadītājs arī atzīmējis jaunā multilietotāju risinājuma Ledger Vault popularitāti, kas paredzēts hedžfondiem un investīciju kompānijām.

“Klienti burtiski stāv rindās, lai to nopirktu”, – paziņojis Paskāls Gotjē.

Iepriekš šai nedēļā Francijas kompānija laida klajā jaunu programmatūru bitkoina makiem Ledger Nano S un Ledger Blue ar nosaukumu Ledger Live. Turklāt maijā Ledger kopā ar Japānas finanšu holdingu Nomura paziņoja par kriptovalūtu servisa palaišanu institucionālajiem investoriem.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top