Tehnoloģijas

Ledger: Mēs nevācam sensitīvus lietotāju datus

Ledger: Mēs nevācam sensitīvus lietotāju datus

Kompānija Ledger, kas ražo aparatūras kriptomakus, mēģināja atspēkot baumas, ka uzņēmums vāc informāciju par lietotājiem.

Karls Andersons, Ledger patēriņa preču produktu izstrādes viceprezidents, paziņoja, ka pakalpojuma sniegšanai izmantotie dati ir pilnībā konfidenciāli darbiniekiem:

“Metode, ar kuru mēs aprēķinām ar Ledger ierīcēm aizsargāto aktīvu skaitu, ir 100% anonīma un balstās uz publiskiem datiem. Mēs nezinām, kas jūs esat, un nekādā veidā nesaistām datus ar jūsu personisko informāciju, pat ar jūsu IP adresi. Atcerieties, ka mēs to negribam zināt. Patstāvīga uzglabāšana un suverenitāte tas ir galvenais.”

Ledger vadītājs piebilda, ka uzņēmums analizē datus, kas saņemti, izmantojot Ledger Live BTC un ETH blokķēdēs. Šī informācija ļauj aprēķināt aparatūras makos ievietotās kriptovalūtas apjomu. Ledger Live ir publisks rīks. Tāpēc Andersons iesaka tiem, kuri ir noraizējušies, lai palielinātu privātumu, palaist savu nodi un iestatīt klientu.

Pirms kāda laika Passport aparatūras maku uzņēmuma Foundation izpilddirektors Zaks Herberts vērsa uzmanību uz Ledgera pārstāvja apšaubāmajiem izteikumiem par lietotāju informācijas vākšanu: “2021. gada finansēšanas kārtā Ledgers lepojās ar to, cik daudz kriptovalūtas ir glabāts viņu ierīcēs. Padomājiet: kā viņi to zina? Vienīgais veids ir savākt paplašinātās publiskās atslēgas.”

Nesen ConsenSys, MetaMask kriptovalūtas maka izstrādātājs, paziņoja, ka viņi apkopo datus no kriptovalūtas maka lietotājiem.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top