Visas ziņas

Ledger maku ražotājs Ņujorkā atvēris jaunu biroju

Ledger Nano NewYork

Aparatūras kriptovalūtu maku Ledger ražotājs atvēris biroju Ņujorkā, lai paplašinātu savu klātbūtni ASV.

2014. gadā dibinātā kompānija Ledger izstrādā risinājumus kriptovalūtu drošībai un to infrastruktūras, kā arī blockchain lietojumprogrammas privātpersonām un kompānijām, izmantojot unikālu, patentētu tehnoloģiju. Kompānijas produktu līnija sastāv no aparatūras makiem Ledger, kas tiek tirgoti gandrīz 170 valstīs.

Birojs Ņujorkā būs galvenā mītne biznesa operācijām ar Ledger Vault. Tas ir risinājums patstāvīgai kriptovalūtu aktīvu uzglabāšanai, kas izmanto multiautorizāciju kā drošības nodrošināšanas opciju finanšu iestādēm.

Par biznesa struktūrvienības Ledger Vault vadītāju iecelts Demetrios Skalkotos – bijušais Starpkontinentālās biržas (ICE) vadītājs.

“Ņujorka ir finanšu pasaules centrs, tāpēc mūsu Ledger Vault operācijas reģionā ir dabisks solis”, – sacīja Ledger Vault prezidents Paskāls Gotjē.

Ledger Vault piedāvā jaunāko drošības sistēmu, kas ir unikāls specializētas operētājsistēmas BOLOS apvienojums ar drošības moduļa čipu. Ledger Vault paredzēts aktīvu pārvaldītājiem un tradicionālajiem finanšu servisiem, kas var nodarboties ar treidingu un aktīvu uzglabāšanu.

Saskaņā ar Skalkotosa teikto – Ledger Vault “nodrošinās finanšu iestādēm, ģimenes birojiem un pārvaldošajiem fondiem drošu risinājumu un uzticamu vadības struktūru, kas ļauj pilnībā kontrolēt līdzekļus un nodrošina drošību, neupurējot ātrumu”.

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top