Visas ziņas

Ledger maka izstrādātāji ir paziņojuši par gaidāmu sistēmas atjauninājumu

LedgerX​

Aparatūras kriptovalūtu maka Ledger izstrādātāji ir paziņojuši par gaidāmo jaunu lokālo lietojumprogrammu ieviešanu datoru un mobilajām versijām. Pieejamas sistēmām ar Windows, macOS, Linux, Android un iOS, tās apkopos visas kriptovalūtas vienā telpā un nebalstīsies vairs uz Google Chrome vai Chromium pielikumiem.

Ledger uzskata, ka, ņemot vērā lielo interesi par kriptovalūtām un jaunu altkoinu un forku parādīšanos, maka interfeisam nepieciešami būtiski atjauninājumi.

Sakarā ar to izstrādātāji paziņo, ka drīzumā maka lietotāji sagaidīs būtisku atjauninājumu. Tā galvenā īpatnība būs tāda, ka līdz šim pa dažādām lietojumprogrammām izmētātās maka funkcijas un iespējas tiks apvienotas vienā vietā. Turklāt Ledger plāno pilnībā atteikties no Google Chrome pielikumiem.

Izstrādātāji ir atklājuši arī Ledger maka nākamā interfeisa priekšskatījumu.

Ledger atjauninājumi

Maka jaunās versijas datorversija būs pieejama 2018. g. II ceturksnī, III ceturksnī tiks prezentētas mobilās versijas. Turklāt II ceturksnī ieplānota Ledger Manager jaunās versijas relīze.

Turpmāk izstrādātāji plāno pievienot jaunas kriptovalūtas, tostarp standarta ERC-20 tokenu atbalstu. Ledger vietnē tiek teikts, ka nākotnē maks atbalstīs vairāk nekā 100 dažādus aktīvus.

  1. gada oktobrī Ledger paziņoja par sadarbību ar Intel, kuras ietvaros kompānijas strādā, lai radītu jaunus risinājumus kriptovalūtu drošai uzglabāšanai.
Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top