Visas ziņas

Lenovo viedās papildinātās realitātes brilles biznesam

Brilles Lenovo ThinkReality A3

Izstādes CES ietvaros kompānija Lenovo prezentēja interesantu jaunumu – viedās brilles ThinkReality A3.

Tās ir “viedās” papildinātās realitātes brilles (AR), kuras var izmantot darbinieka virtuālā darba galda personalizēšanai, 3D vizualizācijai, darba procesiem ar AR tehnoloģiju un imersīvās realitātes mācību metožu atbalstu. Gadžets paredzēts biroju speciālistiem, rūpniecības uzņēmumu darbiniekiem, mazam un vidējam biznesam.

Brilles aprīkotas ar Qualcomm Snapdragon XR1 procesoru, 5 stereoskopiskiem displejiem ar 1080p izšķirtspēju, 8 megapikseļu RGB kameru, kas pārraida video 1080p formātā, un dubultu “zivs acs” kameru, kas lietotājiem ļauj pārvietoties VR telpā.

Lenovo ThinkReality A3 realitātes brilles

Brilles var savienot ar klēpjdatoru, datoru un dažiem Motorola 1 viedtālruņiem, izmantojot USB-C savienotāju. Pirmajā gadījumā tiek izveidoti virtuāli ekrāni, paplašinātas PC iespējas un nodrošināta labāka produktivitāte un datu konfidencialitāte. Tas jo īpaši aktuāli ir attālināta darba gadījumā, kad telpa ir ierobežota.

ThinkReality A3 modeļi rūpniecībai (Industrial Edition) izstrādāti speciālistiem, kuri strādā sarežģītos apstākļos. Tie darbojas uz ThinkReality programmatūras platformas bāzes un ļauj komerciālajiem klientiem izveidot, izvērst un vadīt papildinātas realitātes lietotnes un saturu globālā mērogā un ar globālu atbalstu.

Pie Lenovo ierīcēm ar AR tehnoloģiju atbalstu pieder ierīces ThinkReality A3 un A6. ThinkReality A6 ir aprīkota ar sensoriem, paplašinātu atmiņu, 1080p izšķirtspējas viļņvadu optiku un noņemamu bateriju ilgstošai virtuālās realitātes displeja (head-mounted display) lietošanai.

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top