Tehnoloģijas

LG ar webOS aprīkotos trešo pušu televizoros palielinās satura pieejamību

LG ar webOS aprīkotos trešo pušu televizoros palielinās satura pieejamību

LG Electronics (LG) ievērojami paplašinās satura straumēšanas iespēju pieejamību trešo pušu televizoros, kuros izmantota tā patentētā webOS platforma. Pateicoties programmatūras atjauninājumam, skatītāji ar webOS televizoriem spēs baudīt uzlabotu skatīšanās pieredzi ar lielāku skaitu populāru pakalpojumu, no kuriem izvēlēties.1

Lai vairāk patērētājiem pasaulē paplašinātu piekļuvi tā populārajai televizoru platformai un stiprinātu savu klātbūtni televizoru tirgū, LG no šī gada webOS platformas nodrošinājusi pieejamību citiem televizoru zīmoliem. Kā ražotājs un operētājsistēmas izstrādātājs LG tagad spēj labāk realizēt savu vīziju, lai plašākai auditorijai sniegtu vienkāršāku un modernāku satura skatīšanās pieredzi.

Sākot no septembra un līdz gada beigām, atbalsts tiks nodrošināt vairākiem premium satura pakalpojumiem, tostarp Disney+, Vudu, Pandora, HBO Max un Sling TV.2 Disney+, kas strauji iegūst popularitāti pasaulē, būs pieejams ar webOS aprīkotos televizoros visos tirgos, kuros šobrīd šis pakalpojums tiek piedāvāts.3

Disney+ nodrošina ģimenei draudzīgu saturu, sākot ar iecienītu klasiku un beidzot ar oriģinālsatura filmām, šoviem un dokumentālajām filmām, ko piedāvā Disney, Pixar, Marvel, Star Wars un National Geographic. Tikai Disney+ atrodami Marvel Studio atzinīgi novērtētie oriģinālsatura seriāli, tostarp WandaVision, The Falcon and The Winter Soldier, Loki un pirmais animētais seriāls What If…?. Tāpat šogad Disney+ piedāvās vairākas citas oriģinālsatura pārraides, tostarp Billijas Eilišas koncertu Happier than Ever: A Love Letter to Los Angeles, jauno seriālu Dug Days, kas balstīts uz 2009. gada Disney un Pixar filmu Up, turklāt 29. decembrī pirmizrādi piedzīvos aizraujošs Star Wars piedzīvojums The Book of Boba Fett.

Vudu klienti ar webOS televizoriem spēs baudīt vairāk nekā 10 000 bezmaksas filmu bez nepieciešamības iegādāties abonementu, kā arī iznomāt vai iegādāties jaunākās filmas un televīzijas šovus.4 Vudu savlaicīgā pieeja jaunajām filmām ļauj pakalpojumam piedāvāt lielu daļu satura 4K Ultra HD kvalitātē ar Dolby attēla un audio uzlabošanas tehnoloģiju atbalstu.

Un vairumā ar webOS aprīkotu televizoru LG populārā Magic Remote tālvadības pults nodrošina LG platformas ērtu izmantošanu. Ar tā norādi un noklikšķini saskarni un intuitīvo vadību lietotājiem ērtā LG Magic Remote arī piedāvā integrētu balss atpazīšanu vēl ērtākai lietošanai.

1 Programmatūras atjauninājuma pieejamība ir atkarīga no valsts un televizoru zīmola.

2 Kanālu pieejamība ir atkarīga no reģiona un valsts.

3 Pieejami tirgos un reģionos, tostarp, bet ne tikai Austrijā, Beļģijā, Kanādā, Dānijā, Somijā, Francijā, Vācijā, Islandē, Indijā, Indonēzijā, Īrijā, Itālijā, Nīderlandē, Norvēģijā, Portugālē, Spānijā, Zviedrijā, Šveicē, Lielbritānijā, ASV un Latīņamerikā.

4 Pieejami ASV.

Par LG Electronics Inc

LG Electronics Inc. ir globāls tehnoloģiju un ražošanas inovators, kas veic darbību vairāk nekā 100 pasaules vietās un nodarbina vairāk nekā 70 000 cilvēku. LG, kura tirdzniecības apjoms pasaulē 2018.gadā veidoja 54,4 miljardus ASV dolāru, veido piecas struktūrvienības – Home Appliance & Air Solution, Home Entertainment, Mobile Communications, Vehicle Component Solutions un Business Solutions. LG ir pasaulē vadošs televizoru, ledusskapju, gaisa kondicionieru, veļas mazgājamo mašīnu un mobilo ierīču, tostarp LG SIGNATURE produktu un LG ThinQ produktu ar mākslīgo intelektu ražotājs. Lai iegūtu papildu ziņas un informāciju par LG Electronics, lūdzu, apmeklējiet LGnewsroom

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top