Tehnoloģijas

LG kompaktā skaņas josla sniedz telpu piepildošu skaņu filmu un mūzikas cienītājiem visa pasaulē

LG kompaktā skaņas josla sniedz telpu piepildošu skaņu filmu un mūzikas cienītājiem visa pasaulē

Ideāli piemērota mazām telpām LG Eclair nodrošina iegrimstošu Dolby Atmos skaņu un jaudīgus basus ar zemu vibrāciju.

LG Electronics (LG) paziņo, ka līdz šim kompaktākā skaņas josla (SoundBar) LG Eclair (modelis QP5) būs pieejama tirdzniecībā jau kopš šī gada septembra. Šī skaņas josla, kas šogad saņēmusi CES inovāciju balvu, lieliski piemērota mūsdienu dzīvesveidam, pateicoties tās neuzkrītošajam un kompaktajam dizainam, kas labi iederas ierobežota izmēra telpās, taču vienlaikus spēj sniegt pārsteidzošu skaņu.

LG Eclair šogad guvusi uzvaru arī EISA Awards skaņas joslu inovāciju kategorijā. Tā līdz šim ir LG kompaktākā skaņas josla, kas ir īpaši piemērota mazākām telpām, jo tā elegantais noapaļotais dizains, kas ietverts stilīgā auduma apvalkā, lieliski iederēsies jebkurā interjerā. Neskatoties uz tās kompakto izmēru, LG Eclair ir jaudīga skaņas sistēma ar Dolby Atmos® un DTS:X atbalstu, taču vienlaikus spēj netraucēt kaimiņus ar tās zemo vibrāciju zemfrekvences skaļruni. LG Eclair ar 296 x 59,9 x 126 mm izmēriem, kas ir vien trešdaļa no LG iepriekšējās mazākās 3.1.2 kanālu Atmos skaņu joslas SP8YA platuma, ir elegants ovāls dizains ar adīta auduma apdari klasiski melnā vai baltā krāsā, kas nevainojami saderas ar jebkuru mūsdienu dekoru.

LG Eclair ir moderna 3.1.2 kanālu sistēma ar bezvadu zemfrekvences skaļruni un Meridian Audio tehnoloģiju, lai nodrošinātu izteiksmīgu un telpisku skaņu. Meridian Audio izstrādātā Horizon tehnoloģija apvieno divkanālu stereo saturu iegrimstošā daudzkanālu skaņā, lai sniegtu plašāku skaņu patiesi iegrimstošai klausīšanās pieredzei ar toņu līdzsvaru, kas saglabā oriģinālā ieraksta autentiskumu.

LG kompaktā skaņas josla sniedz telpu piepildošu skaņu filmu un mūzikas cienītājiem visa pasaulē

LG Eclair nodrošina uzlabotu skatīšanās pieredzi, pateicoties 4K caurlaides atbalstam, kas ļauj skatītājiem to iecienītākajos straumēšanas pakalpojumos baudīt satriecošu 4K un HDR saturu, tostarp Dolby Vision. Turklāt adaptīvā LG AI Sound Pro tehnoloģija analizē atskaņoto saturu un automātiski pielieto labākos skaņas uzstādījumus atkarībā no lietotāja baudītā satura žanra, vai nu tās ir ziņas, mūzika vai filmas.

LG Eclair ne vien atdzīvina skaņu, tas arī veidots, domājot par ērtībām, jo nepieciešams mazāk vadu, neietekmējot skaņas kvalitāti. Tas iespējams, jo uzlabots audio atgriešanas kanāls (eARC) nodrošina 5.1 kanāla, 7.1 kanāla un tādu iegrimstošu audio formātu kā Dolby Atmos un DTS:X izmantošanu savietojamos televizoros. 2021. gada LG televizoru modeļu īpašnieki varēs arī iegūt autentisku un dzidru skaņu ar TV Sound Mode Share, kas apvieno LG jaunāko α (Alfa) AI procesoru apstrādes jaudu un AI Sound Pro tehnoloģiju, lai atklātu bagātās satura avota nianses.1

Papildu skaņas veiktspējai LG izstrādājis Eclair tā, lai ne tikai bagātinātu kino baudīšanu mājās, bet arī lai samazinātu negatīvo ietekmi uz vidi. Tādējādi LG Eclair no Šveices SGS Société Générale de Surveillance SA saņēmusi Eco-Product sertifikātu.2

1 TV Sound Mode Share un AI procesora versija variē atkarībā no televizora modeļa.

2 SGS Eco-Product sertifikāts balstīts uz vairākām kategorijām, tostarp pārstrādājamo materiālu izmantošanu iepakojumā. Skaņas josla tiek piegādāta videi draudzīgā iepakojumā ar iekšējiem iepakošanas materiāliem, kas izgatavoti no pārstrādātas presētas celulozes šķiedras, nevis putupolistirola un plastmasas.

Par LG Electronics Inc.

LG Electronics Inc. ir globāls tehnoloģiju un ražošanas inovators, kas veic darbību vairāk nekā 100 pasaules vietās un nodarbina vairāk nekā 70 000 cilvēku. LG, kura tirdzniecības apjoms pasaulē 2018.gadā veidoja 54,4 miljardus ASV dolāru, veido piecas struktūrvienības – Home Appliance & Air Solution, Home Entertainment, Mobile Communications, Vehicle Component Solutions un Business Solutions. LG ir pasaulē vadošs televizoru, ledusskapju, gaisa kondicionieru, veļas mazgājamo mašīnu un mobilo ierīču, tostarp LG SIGNATURE produktu un LG ThinQ produktu ar mākslīgo intelektu ražotājs. Lai iegūtu papildu ziņas un informāciju par LG Electronics, lūdzu, apmeklējiet www.LGnewsroom.com.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top