Tehnoloģijas

LG Electronics sasniedzis augstāko ceturkšņa pārdošanas apjomu vēsturē

LG Electronics sasniedzis augstāko ceturkšņa pārdošanas apjomu vēsturē

LG Electronics (LG) šodien paziņoja, ka uzņēmuma konsolidētais tirdzniecības apjoms šī gada trešajā ceturksnī veidoja 16,23 miljardu ASV dolāru, kas ir par 22% vairāk nekā attiecīgajā laika periodā pērn un augstākais ceturkšņa pārdošanas apjoms LG Electronics vēsturē, kas atspoguļo lielu pieprasījumu pēc premium LG sadzīves iekārtām un televizoriem.

LG Home Appliance & Air Solution Company trešajā ceturksnī strādāja ar 6,1 miljardu ASV dolāru tirdzniecības apjomu un 436,51 miljonu ASV dolāru pamatdarbības peļņu. Pārdošanas apjoms gada griezumā pieauga par 14,7%, ko veicināja spēcīga izaugsme Ziemeļamerikā, Dienvidamerikā un Eiropā. Sagaidāms, ka produktu konkurētspēja un operacionālā efektivitāte palīdzēs saglabāt LG izaugsmi, kas gan varētu palēnināties, ņemot vērā izejmateriālu izmaksu pieaugumu.

LG Home Entertainment Company tirdzniecības apjoms trešajā ceturksnī sasniedza 3,61 miljardu ASV dolāru, kas ir par 13,9% vairāk nekā pirms gada. Šis bijis jau ceturtais ceturksnis pēc kārtas ar tik veiksmīgu pārdošanas apjomu, galvenokārt pateicoties stabilam pieprasījuma kāpumam pēc tādiem premium produktiem kā OLED un lielo ekrānu televizoriem Ziemeļamerikā un Eiropā. Pamatdarbības peļņa 179,91 miljonu ASV dolāru apmērā bijusi mazāka, nekā pagājušā gada trešajā ceturksnī, ņemot vērā tādu komponenšu kā LCD paneļi cenu kāpumu.

LG Vehicle component Solutions Company tirdzniecības apjoms sasniedzis 1,5 miljardu ASV dolāru, gada griezumā reģistrējot 4,8% pieaugumu. Trešā ceturkšņa 464,32 miljonu ASV dolāru pamatdarbības zaudējumos ietverti vienreizēji izdevumi saistībā ar General Motors īstenoto elektrisko automobiļu Chevy Bolt atsaukumu. Lai arī nozare ceturksnī piedzīvoja pieprasījuma kāpumu pēc automašīnām, tostarp elektriskajiem automobiļiem, globālais automobiļu tirgus saskārās ar būtiskiem traucējumiem, ko rada pusvadītāju deficīts. Ceturtajā ceturksnī uzņēmums koncentrēsies uz savu globālo piegādes tīklu stiprināšanu, īstenojot plašākas sadarbības ar automobiļu oriģinālo detaļu ražotājiem un citiem komponenšu piegādātājiem.

LG Business Solutions Company tirdzniecības apjoms trešajā ceturksnī gada griezumā pieauga par 13,9% un sasniedza 1,46 miljardu ASV dolāru, pateicoties pieprasījumam pēc informācijas attēlošanas produktiem, personīgajiem datoriem un monitoriem, kā arī pakāpeniskai B2B segmenta atlabšanai. Pamatdarbības zaudējumus 10,62 miljonu ASV dolāru apmērā radīja nozīmīgu komponenšu, tostarp LCD paneļu, pusvadītāju un saules enerģijas plātņu cenu pieaugums, kā arī globālo loģistikas izmaksu kāpums. Gada pēdējā ceturksnī uzņēmums plāno agresīvi pievērsties atlabstošajam B2B segmentam, vienlaikus uzlabojot produktu konkurētspēju un operacionālo efektivitāti.

Par LG Electronics Inc.

LG Electronics Inc. ir globāls tehnoloģiju un ražošanas inovators, kas veic darbību vairāk nekā 100 pasaules vietās un nodarbina vairāk nekā 70 000 cilvēku. LG, kura tirdzniecības apjoms pasaulē 2018.gadā veidoja 54,4 miljardus ASV dolāru, veido piecas struktūrvienības – Home Appliance & Air Solution, Home Entertainment, Mobile Communications, Vehicle Component Solutions un Business Solutions. LG ir pasaulē vadošs televizoru, ledusskapju, gaisa kondicionieru, veļas mazgājamo mašīnu un mobilo ierīču, tostarp LG SIGNATURE produktu un LG ThinQ produktu ar mākslīgo intelektu ražotājs. Lai iegūtu papildu ziņas un informāciju par LG Electronics, lūdzu, apmeklējiet LGnewsroom.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top