Tehnoloģijas

LG paziņo par jaunu izpilddirektoru un citām izmaiņām, lai vērienī-gi sāktu 2022. gadu

LG Electronics (LG) paziņo, ka stratēģijas direktors Viljams Čo (William Cho) no 1. decembra pārņems arī izpilddirektora pienākumus. Čo, kurš uzņēmuma galvenais stratēģis bijis kopš 2019. gada, bijis atbildīgs par LG Biznesa inkubācijas centra izveidi un jaunu uzņēmējdarbības iespēju veicināšanu iekšējo uzņēmumu, kā arī jaunuzņēmumu partneru veidā, viņam sešus gadus ieņemot LG North America vadītāja amatu.

Čo, kurš Goldstar pievienojās 1987. gadā un četrus gadus pavadījis LG ārvalstu birojā Vācijā, bijusi daudzveidīga karjera, kas ietver LG Kanādas, Austrālijas un ASV struktūrvienību prezidenta amatus. Čo absolvējis Pusanas Universitāti, bet Jonsejas Universitātē Seulā ieguvis maģistra grādu uzņēmējdarbībā.

Tāpat LG paziņojis par Kima Bjunhuna (Kim Byoung-hoon) iecelšanu tehnoloģiju direktora amatā. Doktors Kims šobrīd vada “Nākotnes tehnoloģiju centru” un tiek paaugstināts līdz viceprezidentam. Vienlaikus viņš būs arī tehnoloģiju direktors, kā arī jaunais informācijas un komunikāciju tehnoloģiju vadītājs.

Jangs Ikvans (Jang Ik-hwan), kurš LG strādājis 31 gadu, tiek paaugstināts no vecākā viceprezidenta par izpildviceprezidentu un ieņems augstāko vadības amatu uzņēmumā Business Solutions Company pēc tam, kad viņam izdevās veiksmīgi attīstīt IT biznesa portfeli, padarot LG par vienu no straujāk pieaugošajiem zīmoliem portatīvo datoru un monitoru segmentā. Vecākais viceprezidents Uns Sekhjons turpmāk vadīs Vehicle component Solutions Company, viņam kļūstot par šī uzņēmuma trešo un jaunāko prezidentu. Sekhjons iepriekš šajā pašā uzņēmumā bija atbildīgs par viedās uzņēmējdarbības attīstīšanu.

Jaunā vadības komanda paātrinās izmaiņas, vairāk koncentrējoties uz klientu vērtībām, lai katrā uzņēmumā panāktu izaugsmi. Šajā nolūkā LG reorganizēs savu Klientu apmierinātības pārvaldības centru un izveidos jaunu Klientu vērtību inovāciju biroju, ko pārraudzīs stratēģijas direktors. Klientu vērtību inovāciju biroja loma būs efektīvāk identificēt un izmantot klientu atsauksmes un viņu norādītās galvenās problēmas, lai veiktu produktu plānošanu, izstrādi un pārdošanu. Turklāt Klientu pieredzes inovāciju nodaļa, kas darbojas uzņēmumu Home Appliances Company un Home Entertainment Company pakļautībā, tiks pārveidota par Klientu pieredzes inovāciju nodaļu.

Vienlaikus, lai apgūtu potenciālos izaugsmes veicinātājus un atbalstītu nākotnes inovācijas, apvienošanās un pārņemšanas nodaļa, kuru pārvalda stratēģijas direktors, kļūs par atsevišķu struktūrvienību, lai nodrošinātu vairāk resursu. Tāpat, lai palielinātu koncentrēšanos uz nākotnes tendencēm un klientu vēlmēm, LG Life Soft Research (LSR) nodaļa kļūs par Life Soft Research laboratoriju, lai palielinātu tās ietekmi Izstrādes pārvaldības centrā. Un, lai paātrinātu digitālās transformācijas procesu saistībā ar klientu pieredzi, LG AI Big Data nodaļa kļuvusi par struktūrvienību, ko pārvaldīs Galvenais datu birojs.

Visas vadības izmaiņas spēkā stājas 1. decembrī, bet paaugstinājumi spēkā stāsies jaunā gada pirmajā dienā.

LG paziņo par jaunu izpilddirektoru un citām izmaiņām, lai vērienī-gi sāktu 2022. gadu

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top