Tehnoloģijas

LG Latvijā uzsāk 2022. gada QNED un OLED televizoru pārdošanu

LG Latvijā uzsāk 2022. gada QNED un OLED televizoru pārdošanu

LG Electronics (LG) paziņojis par jauno 2022. gada QNED un OLED televizoru pārdošanu Latvijā. Jaunajiem LG QNED un OLED televizoriem ir pirmšķirīga attēla un skaņas kvalitāte, turklāt tie pieejami dažādos izmēros. Bet kas tos atšķir vienu no otra un ko mēs varam sagaidīt no šī gada televizoru modeļiem – to skaidro eksperti.

Kāda ir atšķirība starp QNED un OLED televizoriem?

Tiem, kas nezina, OLED nozīmē organiskās gaismas diodes, bet QNED ir jauna LCD televizoru laikmeta vēstnesis, apvienojot Mini LED ar Quantum Dot un NanoCell tehnoloģijām. Lielākā atšķirība starp OLED un QNED ir neatkarīgā aptumšošanas kontrole. Lai arī QNED televizoriem ir daudz aptumšošanas zonu, tie izmanto aptumšojamas gaismas spuldzes. Savukārt OLED televizori izmanto organisku materiālu uz oglekļa bāzes, kas spēj radīt plašu krāsu diapazonu vai vispār būt bez krāsas. Patiesībā OLED televizoriem ir labākie melnās krāsas toņi, jo atsevišķus pikseļus iespējams izslēgt – turpretī QNED pikseļus iespējams tikai aptumšot. Ne mazāk svarīgi – QNED izmanto NanoCell tehnoloģiju, kas uzlabo krāsu precizitāti dažādos skatīšanās leņķos.

Kas jauns 2022. gada QNED televizoros?

Pateicoties LG ekskluzīvajai Quantum Dot NanoCell tehnoloģijai, jaunie QNED televizori paaugstina latiņu LCD attēlu kvalitātes ziņā, radot bagātīgas un precīzas krāsas, kas atdzīvina jebkura veida saturu. LG QNED televizori, kas saņēmuši starptautiskās produktu testēšanas aģentūras Intertek sertifikātu par to, ka tie nodrošina 100% krāsu apjomu un precizitāti – piedāvā pirmšķirīgas krāsas plašā skatīšanās leņķī, ļaujot visiem telpā baudīt maksimālu LCD skatīšanās pieredzi.1

  1. Precision Dimming tehnoloģijaLG Precision Dimming tehnoloģija vēl vairāk uzlabo jauno QNED Mini LED televizoru attēla kvalitāti, nodrošinot lielāku maksimālo gaišumu un izteiksmīgākus, niansētākus melnās krāsas toņus.
  2. Lielāka ekrānu izmēru dažādībaLG 2022. gada QNED televizoru klāsts nodrošina patērētājiem paplašinātu izmēru piedāvājumu, kas ietver gan ļoti lielus ekrānus, gan tādus, kas paredzēti mazākām telpām.
  3. Dolby Vision IQ ar Precision DetailLG jaunākie QNED televizori pievienojas uzņēmuma 2022. gada OLED televizoriem kā pirmie televizori, kas nodrošina Dolby Vision IQ ar Precision Detail.2 Šī jaunā Dolby inovācija, kas nodrošina vēl plašāku Dolby Vision saturu, atklāj pārsteidzoši izteiksmīgus attēlus ar izteiktāku iegrimšanas sajūtu un tekstūru, bet Dolby Atmos® sniedz dinamisku, iegrimstošu skaņu, izmantojot televizoru skaņas sistēmu.

LG Latvijā uzsāk 2022. gada QNED un OLED televizoru pārdošanu

Kas jauns 2022. gada OLED televizoros?

OLED tehnoloģijas pionieris un globālais līderis, LG nepārtraukti pilnveidojis un uzlabojis šo tehnoloģiju, kas ļāvusi uzņēmumam saglabāt līderpozīcijas globālajā premium televizoru tirgū deviņus gadus.3 LG 2022. gada OLED televizoros, kuros izmantota uzņēmuma slavenā pašizgaismojošā OLED tehnoloģija, uzlabota pikseļu līmeņa kontrole, lai nodrošinātu izteiktākus melnās krāsas toņus, pārsteidzoši reālas krāsas un bezgalīgu kontrasta attiecību. Turklāt jaunajiem modeļiem ir vēl plašāks viedo funkciju klāsts personalizētai skatīšanās pieredzei.

  1. LG OLED Evo – Izmantojot LG progresīvāko OLED paneli un jauno α (Alpha) 9 Gen 5 inteliģento procesoru, tai skaitā gaišuma palielināšanas tehnoloģiju, LG Evo tehnoloģija iestrādāta 2022. gada G2 sērijā (LG OLED Evo Gallery Edition) un C2 sērijā, paceļot mājas izklaides pieredzi jaunā līmenī. LG OLED Evo tehnoloģija nodrošina uzlabotu gaišumu, skaidrību un detaļas dabiskam attēlam, kas gandrīz vai izlec no ekrāna. Gaišums vēl vairāk tiek uzlabots ar jaunajām Brightness Booster Max (G2 sērija) un Brightness Booster (C2 sērija) funkcijām, kuras nodrošina α9 Gen 5 uzlabotā apstrādes jauda.4
  2. Visu laiku plašākais ekrānu izmēru klāsts – šī gada OLED televizoru klāstā pieejami arī jauni ekrānu izmēri un stilīgi dizaini, lai sniegtu patērētājiem plašākas izvēles iespējas. Papildus pasaulē pirmajam 97 collu OLED televizoram un jaunajam 83 collu modelim G2 sērija nodrošina arī 77,65 un 55 collu iespējas, tādējādi sniedzot piemērotāko izmēru praktiski jebkurai telpai mājā. Bet C2 sērija piedāvā visplašāko ekrānu izmēru klāstu 2022. gada modeļu piedāvājumā – kopumā pieejami seši izmēri.
  3. LG α9 Gen 5 inteliģentais procesors – jaunais un uzlabotais LG α9 Gen 5 inteliģentais procesors izmanto padziļinātās mācīšanās algoritmu, lai palielinātu jaunāko OLED televizoru kvalitātes uzlabošanas veiktspēju, attēliem sniedzot trīs dimensiju kvalitāti un tādējādi ekrānā redzamos elementus padarot atšķirīgākus vienu no otra.
  4. Dolby Vision IQ ar Precision DetailLG jaunākie OLED televizori ir pirmie televizori, kas nodrošina Dolby Vision IQ ar Precision Detail. Šī jaunā tehnoloģija nodrošina vēl plašāku Dolby Vision saturu, atklājot detaļas gan gaišās, gan tumšās zonās, kas iepriekš nebija redzamas. Līdzvērtīgi iegrimstošam audio, LG jaunie OLED televizori caur savu skaņas sistēmu nodrošina Dolby Atmos® telpisko skaņu.

LG Latvijā uzsāk 2022. gada QNED un OLED televizoru pārdošanu

1 Sertificējis Intertek, izmantojot CIE DE2000: LG QNED televizori uzrādīja 100% krāsu precizitāti 18 krāsu modeļos ar skatīšanās leņķi ±30°. Sertificējis Intertek, izmantojot IDMS 1.1 (cl. 5.32): LG QNED televizori uzrādīja 100% krāsu apjomu DCI-P3 krāsu telpai. 100% krāsu precizitāte attiecas uz QNED Mini LED QNED99, QNED95, QNED90 sērijām; 100% krāsu apjoms attiecas uz QNED Mini LED QNED99, QNED95, QNED90, QNED85 sērijām.

2 Modeļi, kas atbalsta Dolby Vision IQ ar Precision Detail: 8K QNED Mini LED QNED99, QNED95 sērijas.

3 Piegādātās vienības deviņu gadu periodā, 2013.-2021. gads (Avots: Omdia)

4 Brightness Booster pieejams lielo izmēru modeļiem: 83 collu C2, 77 collu C2, 65 collu C2 un 55 collu C2

LG Latvijā uzsāk 2022. gada QNED un OLED televizoru pārdošanu

Par LG Electronics Inc.

LG Electronics Inc. ir globāls tehnoloģiju un ražošanas inovators, kas veic darbību vairāk nekā 100 pasaules vietās un nodarbina vairāk nekā 70 000 cilvēku. LG, kura tirdzniecības apjoms pasaulē 2018.gadā veidoja 54,4 miljardus ASV dolāru, veido piecas struktūrvienības – Home Appliance & Air Solution, Home Entertainment, Vehicle Component Solutions un Business Solutions. LG ir pasaulē vadošs televizoru, ledusskapju, gaisa kondicionieru, veļas mazgājamo mašīnu, tostarp LG SIGNATURE produktu un LG ThinQ produktu ar mākslīgo intelektu ražotājs. Lai iegūtu papildu ziņas un informāciju par LG Electronics, lūdzu, apmeklējiet LGnewsroom.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top