Tehnoloģijas

LG paātrina elektroauto uzlādes risinājumu biznesa izaugsmi

LG paātrina elektroauto uzlādes risinājumu biznesa izaugsmi

“LG Electronics” (LG) paziņojis, ka kopīgi ar “GS Energy” un “GS Neotek” iegādājies Dienvidkorejas elektrisko automobiļu uzlādes risinājumu sniedzēju “AppleMango Co. Ltd.”. Sagaidāms, ka šis darījums paātrinās LG elektroautomobiļu uzlādes risinājumu biznesa izaugsmi un ļaus uzņēmumam izmantot nākotnes biznesa iespēju sniegtās priekšrocības.

Šis stratēģiskais lēmums apvienojumā ar LG zināšanām un pieredzi gan B2C, gan B2B segmentos, ļaus uzņēmumam izstrādāt pilnībā aprīkotas uzlādes stacijas ar lietotājiem draudzīgu saskarsmi un reāllaika kontroli/pārvaldību. LG turpina stiprināt savu elektroauto uzlādes risinājumu biznesu, izmantojot savas pirmšķirīgās digitālo displeju tehnoloģijas, jo sevišķi tā IP klases āra digitālo displeju ar izturīgu, putekļu un ūdens necaurlaidīgu korpusu.

2019. gadā izveidotais “AppleMango” izstrādājis patentētas tehnoloģijas un sistēmas, tostarp plānu ātru lādētāju, lai apmierinātu aizvien lielāku globālo pieprasījumu pēc elektroauto uzlādes risinājumiem. Bez uzņēmuma tirgū vadošās uzlādes tehnoloģijas LG iegūs arī piekļuvi nepieciešamajai darbības infrastruktūrai, cieši sadarbojoties ar “GS Energy” un “GS Neotek”. Abiem GS uzņēmumiem ir ievērojama pieredze elektroauto uzlādes staciju un ar tiem saistītu biznesu vadīšanā.

Šis darījums palīdzēs LG kļūt par integrētu risinājumu sniedzēju, apvienojot savas jaunās lādētāju izstrādes iespējas un esošo, pašu izstrādāto elektroauto uzlādes vadības sistēmu. Turklāt sagaidāms, ka šis lēmums radīs sinerģiju ar LG pastāvīgajiem centieniem transportlīdzekļu komponentu jomā, tostarp attiecībā uz elektroauto akumulatoru un ar tiem saistītu produktu, piemēram, enerģijas uzglabāšanas sistēmu (ESS) un enerģijas pārvaldības risinājumu izstrādi un piegādi.

“Sagaidāms, ka elektrisko automobiļu tirgus strauji palielināsies, ņemot vērā aizvien lielāku pieprasījumu pēc videi draudzīgākiem transportlīdzekļiem,” skaidro LG Electronics Business Solutions Company vecākais viceprezidents Paiks Kimuns. “Pateicoties mūsu zināšanām un pieredzei B2B sektorā, mēs piedāvāsim pielāgotus, integrētus automobiļu uzlādes risinājumus dažādiem klientiem, veicinot mūsu pašreizējā biznesa konkurētspēju un nodrošinot mūsu gatavību nākotnes iespēju izmantošanai.”

LG tagad var lepoties ar daudzpusīgu elektroauto tehnoloģiju biznesa portfeli, ņemot vērā nesen izveidoto elektroauto uzlādes risinājumu biznesu, kurā apvienoti citi LG piederoši uzņēmumi, tostarp LG Vehicle component Solutions (VS) Company, ZKW Group un LG Magna e-Powertrain. Šogad LG izveidos elektroauto lādētāju ražošanas līniju LG Digitālajā parkā Dienvidkorejā, un tuvākā nākotnē plāno piegādāt pielāgotus uzlādes risinājumus dažādiem nolūkiem, piemēram, mājokļiem, tirdzniecības centriem, viesnīcām un valsts institūcijām.

Par LG Electronics Inc.

LG Electronics Inc.” ir globāls tehnoloģiju un ražošanas inovators, kas veic darbību vairāk nekā 100 pasaules vietās un nodarbina vairāk nekā 70 000 cilvēku. LG, kura tirdzniecības apjoms pasaulē 2018.gadā veidoja 54,4 miljardus ASV dolāru, veido piecas struktūrvienības – Home Appliance & Air Solution, Home Entertainment, Vehicle Component Solutions un Business Solutions. LG ir pasaulē vadošs televizoru, ledusskapju, gaisa kondicionieru, veļas mazgājamo mašīnu, tostarp LG SIGNATURE produktu un LG ThinQ produktu ar mākslīgo intelektu ražotājs. Lai iegūtu papildu ziņas un informāciju par LG Electronics, lūdzu, apmeklējiet www.LGnewsroom.com.

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top