Tehnoloģijas

LG paziņo 2022. gada pirmā ceturkšņa finanšu rezultātus

LG paziņo 2022. gada pirmā ceturkšņa finanšu rezultātus

Augstākais ceturkšņa tirdzniecības apjoms uzņēmuma vēsturē atspoguļo spēcīgu pieprasījumu pēc premium LG sadzīves iekārtām un automobiļu detaļām

LG Electronics (LG) paziņoja, ka uzņēmuma konsolidētais tirdzniecības apjoms šī gada pirmajā ceturksnī veidoja 17,53 miljardu ASV dolāru, kas ir augstākais ceturkšņa pārdošanas apjoms uzņēmuma vēsturē. Pamatdarbības peļņu 1,56 miljardu ASV dolāru apmērā pozitīvi ietekmējuši autoratlīdzību ienākumi, kas daļēji kompensējuši vienreizējos darbaspēka restrukturizācijas izdevumus.

Salīdzinājumā ar attiecīgo laika periodu pērn tirdzniecības apjoms palielinājies par 18,5% un rentabilitāte pieauga par 6,4%, kas skaidrojams ar ļoti spēcīgo pieprasījumu pēc LG sadzīves iekārtām, patērētājiem visā pasaulē turpinot savu uzmanību pievērst veselīgākam dzīvesveidam, energoefektivitātei un mājokļu uzlabošanai. Automobiļu komponenšu ražošanas struktūrvienības tirdzniecības apjoma kāpumu veicinājis pieprasījuma pieaugums pēc automašīnu rezerves detaļām, ņemot vērā reakciju uz pusvadītāju deficītu.

LG Home Appliance & Air Solution Company pirmajā ceturksnī strādāja ar 6,62 miljardu ASV dolāru tirdzniecības apjomu, bet pamatdarbības peļņa veidoja 371,68 miljonu ASV dolāru. Tirdzniecības apjoms salīdzinājumā ar attiecīgo ceturksni pērn pieaudzis par 18,8%, tam sasniedzot visu laiku augstāko līmeni struktūrvienības darbības vēsturē. Stabilo izaugsmi galvenokārt veicinājuši jaudīgie darbības rezultāti premium iekārtu segmentā, kā arī jaunās kategorijās, tai skaitā tvaika tehnoloģiju higiēnas produktu segmentā. Struktūrvienība prognozē turpmāku izaugsmi, paplašinot tirdzniecības apjomu ārvalstīs jaunu iekārtu kategorijās.

LG Home Entertainment Company tirdzniecības apjoms veidoja 3,38 miljardus ASV dolārus, bet pamatdarbības peļņa sasniedza 156,44 miljonus ASV dolāru. Pārdošanas apjoms gada griezumā pieauga par 1,4%, pateicoties pieprasījumam pēc premium produktiem, tai skaitā OLED un lielo ekrānu televizoriem Eiropā un Ziemeļamerikā. Struktūrvienība prognozē turpmāku izaugsmi, paplašinot tādu premium produktu kā LG OLED, QNED un lielo ekrānu televizoru tirdzniecību.

LG Vehicle component Solutions Company pirmajā ceturksnī reģistrēja 1,56 miljardu ASV dolāru tirdzniecības apjomu, kas gada griezumā pieaudzis par 8,5%, ņemot vērā preventīvu reakciju uz pusvadītāju deficītu. Struktūrvienības pirmā ceturkšņa pamatdarbības zaudējumi samazinājušies līdz 5,23 miljoniem ASV dolāru, un uzņēmums ieviesis uzlabotu izmaksu pārvaldību, lai turpinātu uzlabot rentabilitāti.

LG Business Solutions Company tirdzniecības apjoms pirmajā ceturksnī gada salīdzinājumā palielinājies par 23,7% un sasniedzis 1,67 miljardus ASV dolāru, galvenokārt pateicoties pieprasījumam pēc tādiem produktiem kā monitori un personālie datori akadēmiskās sezonas sākumā, kā arī B2B segmenta atlabšanai. Vienlaikus uzlabojusies arī produktu konkurētspēja un darbību efektivitāte.

Par LG Electronics Inc.

LG Electronics Inc. ir globāls tehnoloģiju un ražošanas inovators, kas veic darbību vairāk nekā 100 pasaules vietās un nodarbina vairāk nekā 70 000 cilvēku. LG, kura tirdzniecības apjoms pasaulē 2018.gadā veidoja 54,4 miljardus ASV dolāru, veido piecas struktūrvienības – Home Appliance & Air Solution, Home Entertainment, Vehicle Component Solutions un Business Solutions. LG ir pasaulē vadošs televizoru, ledusskapju, gaisa kondicionieru, veļas mazgājamo mašīnu, tostarp LG SIGNATURE produktu un LG ThinQ produktu ar mākslīgo intelektu ražotājs. Lai iegūtu papildu ziņas un informāciju par LG Electronics, lūdzu, apmeklējiet LGnewsroom.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top