Tehnoloģijas

LG portatīvais televizors ar akumulatoru

LG portativais TV

Televizoru ar statīvu var pagriezt un noliekt sev vēlamā skatīšanās leņķī un pat iestatīt to portreta režīmā.

Tā kā nākamā gada sākumā ir paredzēta tehnoloģijas izstāde CES 2022, šobrīd tehnoloģiju kompānijas sāk prezentēt savas jaunākās elektroniskās ierīces.

Dienvidkorejas kompānija LG ir prezentējusi pirmo portatīvo televizoru ar iebūvētu akumulatoru. Kompānija, kas strādā pie OLED, MicroLED un citu modernu displeja tehnoloģiju izstrādes, ir nolēmusi doties jaunā virzienā, radot televizoru ar iebūvētu akumulatoru,  paliktni uz riteņiem un statīvu, kas ļauj ērti novietot televizoru sev vēlamā skatīšanās leņķī.

LG StandbyME televizors ir aprīkots ar 27-collu ekrānu. Televizoru var atvienot no paliktņa un piestiprināt pie sienas vai  novietot uz galda. Televizoru ar statīvu var pagriezt un noliekt sev vēlamā skatīšanās leņķī vai uzstādīt to portreta režīmā.

Saskaņā ar pieejamiem tehniskajiem datiem, jaunais StandbyME televizors bez akumulatora uzlādes var darboties līdz 3 stundām. Tas nozīmē, ka bez atkārtotas televizora uzlādes varat noskatīties vairākas seriāla sērijas vai pat pāris filmas.

Televizors ir aprīkots ar LCD ekrānu, taču šobrīd nav precīzāka informācija par tā tehniskajām specifikācijām. LG StandbyME televizoram ir skārienjutīga saskarne, tāpat arī ir pieeejami vairāki  straumēšanas pakalpojumi, kā piemēram, Netflix, Amazon Prime Video un YouTube. Televizoram ir USB un HDMI pieslēgvietas.

Jaunā televizora cena vēl nav zināma.

Avots: Gizmochina

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top